Pakiet prowadzenia ciąży

dr n. med. Andrzej Raczyński Specjalista Ginekologii i Położnictwa w CMD

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ginekolodzy i położnicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przyszłe mamy, u których zdiagnozowano czynniki ryzyka ciąży możemy bezpiecznie i zgodnie z aktualną wiedzą położniczą doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania i urodzenia zdrowego dziecka.

Harmonogram wyznaczonych wizyt i badań podczas przebiegu ciąży w naszej klinice

Pakiet prowadzenia ciąży

I TRYMESTR CIĄŻY
do 10 tygodnia

konsultacja lekarska
morfologia krwi
badania ogólne moczu
grupa krwi i Rh (jeżeli nie wykonano przed ciążą)
badanie cytologiczne
przeciwciała w kierunku cytomegalii (IgG, IgM)
przeciwciała w kierunku toksoplazmozy (IgG, IgM)
przeciwciała w kierunku różyczki (IgG, IgM)
stężenie glukozy we krwi na czczo
VDRL
przeciwciała odpornościowe

II TRYMESTR CIĄŻY
11-14 tydzień

konsultacja lekarska
USG ciąży

15-20 tydzień

konsultacja lekarska
morfologia krwi
przeciwciała odpornościowe
badanie ogólne moczu

21-26 tydzień

konsultacja lekarska
badanie ogólne moczu
badanie stężenia glukozy po doustnym obciążeniu
USG ciąży 3D

Pakiet prowadzenia ciąży

III TRYMESTR CIĄŻY
27-32 tydzień

konsultacja lekarska
morfologia krwi
badanie ogólne moczu
przeciwciała odpornościowe
USG ciąży

33-37 tydzień

konsultacja lekarska
morfologia krwi
badanie ogólne moczu
antygen HBs
posiew z szyjki macicy w kierunku GBS
VDRL

38-39 tydzień

konsultacja lekarska
badanie ogólne moczu
kardiotokografia (KTG)

Dotyczy kobiet zdrowych bez czynników ryzyka (medycznych i pozamedycznych), bez powikłań ciąży obecnej i ciąży przebytych.

  • Jeżeli wykupiłaś Pakiet Prowadzenia Ciąży przed 1 lipca 2011 r. obowiązują Cię dotychczasowe zasady
  • Nie możesz zmienić zakresu trymestru w trakcie jego prowadzenia, ale po zakończeniu danego trymestru i przy wykupieniu następnego możesz j wstąpić do Strefy Mamy.:
    Przykład:
    Wykupiłaś I trymestr Pakietu Prowadzenia Ciąży przed 1 lipca 2011 r. Wiesz, że po tym terminie będziesz chciała nadal korzystać z naszych usług i planujesz wykupienia dalszej opieki w ramach Pakietu Prowadzenia Ciąży.
  • Wykupując II i III trymestr otrzymujesz 15% zniżki oraz jednocześnie wstępujesz do Strefy Mamy.
  • Wykupując jeden trymestr Pakietu Prowadzenia ciąży nie przysługuje Ci rabat na prowadzenie ciąży oraz nie otrzymujesz zniżki na dodatkowe usługi z Kartą Strefa Mamy ale otrzymujesz 10% zniżki na poród, 10% zniżki na opiekę medyczną dla Dziecka oraz 10% zniżki na opiekę medyczną dla Ciebie.

Wykupując minimum dwa trymestry pakietu prowadzenia ciąży
otrzymujesz 15% zniżki na wymienione badania

 

Jak wykupić pakiet prowadzenia ciąży?

  • Zgłoś się do jednej z naszych placówek, gdzie w recepcji otrzymasz pełną informację na temat zakresu pakietu, ceny oraz wyboru lekarza.
  • Wykupując pakiet prowadzenia ciąży otrzymujesz 15% zniżki na wszystkie badania.
  • Wystarczy, że wykupisz dwa trymestry pakietu prowadzenia ciąży, a otrzymasz 15% zniżki na wymienione badania. Pamiętaj jednak, aby wpłata za trzeci trymestr dokonana była przed upływem wyznaczonego terminu.
  • Jeżeli nie wiesz jeszcze, kto będzie Twoim lekarzem, poproś przy stanowisku recepcyjnym o wykaz lekarzy, który pomoże Ci dokonać wyboru.
  • Na pierwszej wizycie lekarskiej otrzymasz od lekarza prowadzącego Kartę Ciąży, która stanowić będzie od tej pory dokumentację przebiegu ciąży. Nie zapominaj o niej przy kolejnych wizytach.
  • Dodatkowe badania i konsultacje nie ujęte w pakiecie są dodatkowo płatne.
  • Badania i konsultacje dodatkowe możesz wykonać w naszych placówkach

 

Aby umówić wizytę w Oddziale Położnictwa CMD lub uzyskać więcej informacji na temat porodu w CMD wypełnij formularz. W celu uzyskania informacji na temat innych usług świadczonych w CMD prosimy o kontakt  pod nr 22 566 22 22.

 

 

 

Wstecz