Kup pakiet online

Kup pakiet poprzez naszą stronę interenetową.

Liposukcja - odsysanie tkanki tłuszczowej

Zdarza się, że w pewnych okolicach ciała gromadzi się w nadmiarze tkanka tłuszczowa, której nie można się pozbyć, mimo intensywnych ćwiczeń i stosowania diety. Typowe takie okolice to brzuch, biodra, uda. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej możliwe jest poprzez zabieg odsysania (liposuction).

Poprzez niewielkie nacięcia wprowadza się pod skórę, w miejscach nagromadzenia tłuszczu, specjalną kaniulę podłączoną do aparatu odsysającego. Kaniulą tą penetruje się i rozdrabnia skupiska tłuszczu, który następnie jest odprowadzany do odpowiedniego zbiornika. Można w ten sposób modelować sylwetkę. Odsysanie tłuszczu przynosi dobre efekty w okolicach, gdzie jest dobrze napięta, elastyczna skóra. Może w skuteczny sposób usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych okolicach, nie jest natomiast sposobem na ogólną utratę ciężaru ciała. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym tylko wtedy, kiedy dotyczy niewielkiego obszaru; we wszystkich innych sytuacjach wskazane jest znieczulenie ogólne i pobyt szpitalny. Po operacji należy nosić specjalną elastyczną uciskową bieliznę.

Zadaj Pytanie

Poniższy formularz kontaktowy nie służy do udzielania porad medycznych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

* pola wymagane

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail.

Damian online

W tym miejscu możesz umówić się na wizytę online, sprawdzić wyniki badań, przepisane recepty oraz odwołać umówioną wizytę.

Znajdź lekarza

Tutaj znajdziesz lekarza po wpisaniu imienia i nazwiska, specjalizacji lub przychodni, w której konsultuje Pacjentów.

Strefa pacjenta

Interesujesz się profilaktyką zdrowia?
Sprawdź, co piszą na ten temat nasi specjaliści.

HAPPY HOURS

Sprawdź, z których konsultacji możesz skorzystać z 20% zniżką.

Proszę czekać...