dr n. med. Anna Zaleska-Żmijewska, Warszawa

Tytuł naukowy:dr n. med.

Anna Zaleska-Żmijewska

Specjalizacja:

laseroterapia jaskry

okulista

Miejsce pracy:
Języki obce:
  • angielski
Zainteresowania w obrębie specjalizacji:Oprócz diagnostyki i leczenia schorzeń oczu, a zwłaszcza jaskry, zajmuje się laseroterapią po operacjach zaćmy(zaćma wtórna-zabieg kapsulotomia laserem YAG) oraz w profilaktyce i leczeniu jaskry zamykającego się kąta (zabieg - irydotomia laserowa YAG).
Ukończone studia:Absolwentka AM I Wydziału Lekarskiego w Warszawie w 1996 roku.
Kursy specjalizacyjne:W 2004 r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu okulistyki  pt. "Zastosowanie Mitomycyny C w operacyjnym leczeniu jaskry-ocena preparatu stosowanego śródoperacyjnie miejscowo". 2004 roku uzyskała II stopień specjalizacji z zakresu okulistykiki.
Dodatkowe umiejętności, certyfikaty:Angażuje się w prace badawcze zwłaszcza z dziedziny jaskry i alergii ocznych. Jest współautorką licznych publikacji oraz wystąpień na zjazdach krajowych i zagranicznych. Jest wykładowcą kursów z diagnostyki jaskry i alergii ocznych dla lekarzy specjalizujących się w okulistyce i alergologii. Prowadzi zajęcia z okulistyki ze studentami polskimi i anglojęzycznymi.
Zatrudnienie poza CMD:Od 1997 roku zatrudniona w Katedrze i Klinice Okulistyki II W. L. AM w Warszawie, gdzie odbywała studia doktoranckie w 1997-2001. Aktywnie uczestniczy w pracach naukowych i dydaktycznych Kliniki.

Umów wizytęZadzwoń
(22) 566 22 51


Placówka

Zadaj Pytanie

Poniższy formularz kontaktowy nie służy do udzielania porad medycznych.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych
  • Administrator danych: Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o., Wałbrzyska 46, 00-739 Warszawa
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska ** [w tym profilowanie]
  • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna dla Centrum Medycznego Damiana Holding Sp. z o.o.

** Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Medicover Forsakrings AB (Publ.) Spółka Akcyjna-Oddział w Polsce, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, Medvit Sp. z o.o., Puławska 42b, 05-500 Piaseczno, INACTIVE_Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-Profilaktyczny, Lotnicza 1, 82-500 Kwidzyn, DentaCare Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, PROPSYCHE A. i B. Ziołkowscy Sp. Jawna, Pawia 4/2, 00-164 Warszawa, Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa, CareExperts Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, INVIMED-T Sp. z o.o., ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa, Medicover Benefits Sp. z o.o. (od 09.01.2017), Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, RehasportClinic Sp. z o.o. (od 09.01.2017), ul. Górecka 30, 60-201 Poznań.

* pola wymagane

Partnerzy

Centrum Medyczne Medicover Medicover Senior Allianz SIGNAL IDUNA TU INTER Polska S.A. Compensa TUZDROWIE UNIQA Saltus

Centrum Medyczne Damiana Warszawa

Szukaj

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Facebook CMDYouTube

Copyright © Centrum Medyczne Damiana 2018

 
   
Umów wizytę Znajdź lekarza Zadaj pytanie
 
 
Rozpocznij czat
 

W celu uruchomienia czatu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zaakceptowanie regulaminu: