Psycholog
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Białystok
Mgr Urszula Kowzan jest specjalistą w zakresie psychologii. Pomaga osobom dorosłym, od 18 roku życia. Przeprowadza diagnozę i testy psychologiczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ul. Kawaleryjskiej 9 w Białymstoku. 
Czytaj więcej

Psycholog, Psychoterapia - indywidualna
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Białystok
Mgr Konrad Kozłowski jest psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuje się osobami dorosłymi, powyżej 18 roku życia.  Prowadzi psychoterapię indywidualną i konsultacje psychologiczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ul. Kawaleryjskiej 9 w Białymstoku. 
Czytaj więcej

USG echo serca
Centrum Medyczne Foksal
Lek. Alicja Kraska jest lekarzem kardiologiem. Prowadzi badania, terapię chorób serca oraz nadciśnienia. Wykonuje badanie echo serca . Przyjmuje Pacjentów dorosłych, powyżej 18 roku życia.
Czytaj więcej

REH konsultacja lekarza rehabilitacji
Centrum Rehabilitacji Nowolipie, Centrum Rehabilitacji Postępu
Lek. Agnieszka Kruk jest specjalistą rehabilitacji medycznej. Pomaga Pacjentom po urazach, udarach i innych incydentach naczyniowych, z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, z zaburzeniami poruszania także w wyniku długotrwałego unieruchomienia.  Lekarz przyjmuje osoby w każdym wieku - dzieci, młodzież i osoby dorosłe w Centrum Rehabilitacji Nowolipie oraz Centrum Rehabilitacji Postępu....
Czytaj więcej

Psycholog - NFZ (60 min)
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nowolipie
Mgr Agata Kwaśniewska jest psychologiem. Przyjmuje Pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.  Prowadzi konsultacje psychologiczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth Nowolipie.
Czytaj więcej

EEG
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Katarzyna Leszczyńska wykonuje elektroencefalografię po deprywacji snu a także badanie EEG w czuwaniu.  Przyjmuje Pacjentów dorosłych, od 18 roku życia, w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46 w Warszawie.
Czytaj więcej

Psycholog
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Gdynia
Mgr Anna Lewicka jest specjalistą w dziedzinie psychologii dorosłych. Pomaga osobom od 18 roku życia.  Prowadzi konsultacje psychologiczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ul. 3 Maja 22-24 w Gdyni. 
Czytaj więcej

Neuropsycholog, Psycholog
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nowolipie
Mgr Angelika Maciejewska - psycholog i neuropsycholog. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Klinice Neurologii CSK MSWiA, Klinice Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi CSK MSWiA oraz oddziałach rehabilitacji kardiologicznej i neurologicznej w Konstancinie Jeziornej i Otwocku. W codziennej pracy pomaga osobom zmagającym się m.in. z depresją, niepokojem czy stresem. Zajmuje...
Czytaj więcej

EEG
Centrum Rehabilitacji Nowolipie
Lek. Justyna Magiera przeprowadza elektroencefalografię głowy w czuwaniu i podczas snu, którą wykonuje dzieciom od 3 roku życia, młodzieży i osobom dorosłym.  Badania EEG wykonuje w Centrum Medycznym Damiana przy ulicy Nowolipie 18 w Warszawie.
Czytaj więcej

Gastroskopia
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Ewa Maik-Kędzierska jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Od zawsze chciała aktywnie pomagać innym oraz brać czynny udział w zwalczaniu chorób. W swojej pracy lubi stawiać czoła wymagającym Pacjentom oraz wyzwaniom leczniczym i diagnostycznym. Niezmiernie ważnym dla lekarza jest poznanie Pacjenta oraz kompleksowe podejście do jego choroby. Z zakresu gastroenterologii najbardziej...
Czytaj więcej