Dr n.med. Agnieszka Biejat

Agnieszka Biejat
map
Agnieszka Biejat
Dr n.med. Agnieszka Biejat
O lekarzu

Dr n. med. Agnieszka Biejat jest specjalistą w dziedzinie rentgenodiagnostyki i ultrasonografii, od 1987 roku związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pracuje w Zakładzie Radiologii Pediatrycznej - obecnie na stanowisku adiunkta oraz pełnię funkcję zastępcy kierownika Zakładu. Pracuje również jako konsultant w Oddziale Noworodkowym Szpitala Dzieciątka Jezus oraz w Centrum Medycznym Damiana.

"W pracy lekarza ważna jest dla mnie solidność, jak najlepsze wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz empatia w stosunku do pacjenta i jego rodziny."

Szczególną uwagę poświęca diagnostyce najmłodszych pacjentów - noworodków i małych dzieci. Zajmuje się także diagnostyką tomografii komputerowej dzieci i dorosłych oraz diagnostyką konwencjonalną.

W 1995 roku otrzymała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie utrasonografii pediatrycznej. Poszerzała swoje kompetencje w czasie kilku stypendiów w Europie i Ameryce oraz uczestnicząc czynnie w wielu zjazdach naukowych w Polsce jak i za granicą.

Lekarz przyjmuje w zakresie:

USG ginekologiczne dzieci USG jamy brzusznej dzieci USG przezciemiączkowe USG stawów biodrowych dzieci USG układu moczowego dzieci

Języki
angielski
Doświadczenie
Adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Konsultant w oddziale neonatologii,
Wykształcenie
map
CM Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt 08.00 - 20.00
Sob 08.00 - 15.00