Dr n. med. Agnieszka Biejat

Agnieszka Biejat
map
Agnieszka Biejat
Dr n. med. Agnieszka Biejat
Informacje o specjaliście

Dr n. med. Agnieszka Biejat jest specjalistą w dziedzinie rentgenodiagnostyki i ultrasonografii, od 1987 roku związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pracuje w Zakładzie Radiologii Pediatrycznej - obecnie na stanowisku adiunkta oraz pełni funkcję zastępcy kierownika Zakładu. Pracuje również jako konsultant w Oddziale Noworodkowym Szpitala Dzieciątka Jezus oraz w Centrum Medycznym Damiana.

"W pracy lekarza ważna jest dla mnie solidność, jak najlepsze wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz empatia w stosunku do pacjenta i jego rodziny."

Szczególną uwagę poświęca diagnostyce najmłodszych Pacjentów - noworodków i małych dzieci. Zajmuje się także diagnostyką tomografii komputerowej dzieci i dorosłych oraz diagnostyką konwencjonalną.

Dr n. med. Agnieszka Biejat w 1995 roku otrzymała z wyróżnieniem tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie utrasonografii pediatrycznej. Poszerzała swoje kompetencje w czasie kilku stypendiów w Europie i Ameryce oraz czynnie uczestnicząc w wielu zjazdach naukowych w Polsce jak i za granicą.

Specjalista przyjmuje w zakresie:

USG ginekologiczne dzieci USG jamy brzusznej dzieci USG jąder USG miednicy mniejszej USG przezciemiączkowe USG stawów biodrowych dzieci USG sutka USG tarczycy USG układu moczowego dzieci USG węzłów chłonnych

Języki
angielski
Doświadczenie
Adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Konsultant w oddziale neonatologii,
Wykształcenie
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Ogólno-Lekarski.
Kursy, szkolenia specjalistyczne i certyfikaty

Ukończyła wiele kursów specjalistycznych w tym stypendia w Europie i Ameryce oraz posiada liczne certyfikaty w zakresie diagnostyki ogólnej tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Publikacje

Jest autorem wielu publikacji w piśmiennictwie polskim i zagranicznym oraz współautorem podręczników dla studentów oraz radiologów.

map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
badania usg warszawa badania usg warszawa badania usg warszawa
BADANIE USG
Skorzystaj z pomocy i już dziś kup badanie USG w naszym sklepie!