Mgr Agnieszka Chudzyńska

map

Umów wizytę

Trwa wyszukiwanie dostępnych terminów
Kalendarz terminów

Mgr Agnieszka Chudzyńska
O lekarzu

Mgr Agnieszka Chudzyńska to dyplomowany psycholog (specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) w trakcie czteroletniej specjalizacji psychologia kliniczna w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, psycholog sportu, psychotraumatolog, psychoterapeuta EMDR po całościowym szkoleniu. Ukończyła czteroletnie studia doktoranckie, obecnie w fazie finalizacji obrony doktoratu.

Prowadzi diagnozę psychologiczną (zaburzeń osobowości, inteligencji, diagnozę neuropsychologiczną), konsultacje, indywidualne sesje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), wykorzystuje techniki i metody terapii poznawczo – behawioralnej CBT i terapię EMDR. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi. Jest również trenerem drugiego stopnia (edukatorem) Treningu Zastępowania Agresji i Treningu Umiejętności Społecznych.

Mgr Agnieszka Chudzyńska specjalizuje się w terapii traumy, zaburzeń lękowych, afektywnych oraz osobowości (np. borderline). Pracuje z osobami znajdującymi się w kryzysie, trudnej sytuacji życiowej, cierpiącymi na depresję, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, niską samoocenę, doświadczającymi lęków, stresu, PTSD, trudności emocjonalnych i motywacyjnych. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych stażach, m. in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Klinika Psychiatryczna i w Klinika Neurologiczna), w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie – Oddział Psychiatrii, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego.

Mgr Agnieszka Chudzyńska na co dzień pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa, a swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
 • Klinika Psychiatryczna Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Klinika Neurologiczna Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Oddział Psychiatrii, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytu Medycznego w Warszawie
 • Umów wizytę

  Trwa wyszukiwanie dostępnych terminów
  Kalendarz terminów

  map
  CM DZIECI Przy Bażantarni 8B
  Przy Bażantarni 8b 02-793 Warszawa
  22 566 22 22
  Pon - Pt08.00 - 20.00*
  Sob08.00 - 14.00
  Centrum Medyczne Przy Bażantarni 8b
  Przy Bażantarni 8b 02-793 Warszawa
  22 566 22 22
  Pon - Pt08.00 - 20.00*
  Sob08.00 - 14.00