Mgr Agnieszka Czuchryta

Agnieszka Czuchryta
map
Agnieszka Czuchryta
Mgr Agnieszka Czuchryta
Informacje o specjaliście

Mgr Agnieszka Czuchryta jest dietetykiem, specjalistą ds. żywienia dzieci i dorosłych z ukierunkowaniem na osoby z nadwagą oraz innymi chorobami. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z lekarzami różnych specjalności. Wiedzę nieustanie poszerza uczestnicząc w kursach. Współpracuje z poradniami dietetycznymi w Warszawie.

Do swojej praktyki wprowadziła Diet Coaching - metodę, która pomaga w automotywacji Pacjentów, którzy doświadczyli efektu jo-jo lub nie chcą wprowadzać konwencjonalnej diety.

Jej zainteresowania w obrębie specjalizacji oscylują wokół żywienia w różnych chorobach, m.in. kardiologicznych, metabolicznych, przewodu pokarmowego.

Zarówno w pracy jak w życiu prywatnym propaguje zdrowy i aktywny styl życia, uczestniczy w rajdach na orientację, podróżuje. Uważa, że kluczem do sukcesu nie są drastyczne diety, a zmiana sposobu myślenia o swoim codziennym żywieniu i wprowadzenie zdrowych nawyków. W swojej pracy szczególnie ceni kontakt z Pacjentami, za główny cel stawia sobie pomoc i wsparcie dla osób, które chcą zmienić swoją dietę i poprawić tym samym swoje zdrowie.

Mgr Agnieszka Czuchryta prowadzi konsultacje dietetyczne, układa indywidualne plany żywieniowe, a także prowadzi dietcoaching. Konsultuje również dzieci od 6 r. ż.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Wykształcenie
  • Akademia Rolnicza w Lublinie - Technologia Żywności i Żywienia Człowieka;
  • SGGW w Warszawie - Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne.
Kursy, szkolenia specjalistyczne i certyfikaty
  • Dietcoaching
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
<strong>CATERING DIETETYCZNY MEDIDIETA</strong> <strong>CATERING DIETETYCZNY MEDIDIETA</strong> <strong>CATERING DIETETYCZNY MEDIDIETA</strong>
CATERING DIETETYCZNY MEDIDIETA
Już dziś kup dietę pudełkową przygotowaną przez naszych specjalistów!