Lek. Agnieszka Mrozowicz

Agnieszka Mrozowicz
map
Agnieszka Mrozowicz
Lek. Agnieszka Mrozowicz
Informacje o specjaliście

Lek. med. Agnieszka Monika Mrozowicz jest neurologiem oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Specjalizacje w dziedzinie neurologii ukończyła w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Ponadto pracowała w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Odbyła kurs USG tętnic domózgowych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii oraz EMG/ENG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Swoją wiedzę medyczną nieustannie rozszerza poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Stanach Zjednoczonych i ukończyła Thomas Jefferson University z tytułem Master in Science.

Lek. med. Agnieszka Monika Mrozowicz w codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń neurologicznych. Interesuję się zastosowaniem toksyny botulinowej w neurologii. Kwalifikuje i leczy przewlekle migreny poprzez podanie leku Botox.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
map
Centrum Medyczne Koneser
Plac Konesera 10a 03-736 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob08.00 - 14.00
<strong>Badanie genetyczne na Alzheimera</strong> <strong>Badanie genetyczne na Alzheimera</strong> <strong>Badanie genetyczne na Alzheimera</strong>
Badanie genetyczne na Alzheimera
Badanie dedykowane osobom, których krewni chorowali na chorobę Alzheimera.