Agnieszka Pachela

Agnieszka Pachela
map
Agnieszka Pachela
Agnieszka Pachela
O lekarzu

Magister Agnieszka Pachela jest absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością  w zakresie seksuologii klinicznej oraz organizacji środowiska uczenia się u osób ze specyficznymi potrzebami. Ukończyła także 2- letnią teoretyczną część studiów podyplomowych Seksuologia kliniczna- opiniowanie, edukacja, terapia na UAM w Poznaniu. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Instytut Edukacji i Terapii.

Doświadczenie zdobyła pracując jako psycholog w przedszkolu oraz w szkołach podstawowych, gdzie wspiera rodziców i dzieci zmagających się z różnego rodzaju trudnościami i zaburzeniami. Aktualnie odbywa także staż na Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Zalasewie, gdzie pogłębia swoją wiedzę z zakresu diagnozy osób transseksualnych. 

Wsparcia psychologicznego i seksuologicznego udziela osobom od 3 roku  życia. W pracy z dziećmi stawia na ścisłą współpracę z rodzicami. Obszar pracy obejmuje trudności związane z regulacją emocji, problemy wychowawcze, kłopoty w relacjach, rozstanie rodziców oraz kryzysy życiowe. W poradnictwie seksuologicznym wspiera i edukuje seksualnie dorosłych i młodzież.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski, hiszpański
Wykształcenie
  • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
map
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań
Woźna 14 61-777 Poznań
22 566 22 24
Pon - Pt09.00 - 20.00