Lek. Agnieszka Polak

map
Lek. Agnieszka Polak
Informacje o specjaliście

Lek. Agnieszka Polak jest specjalistą w dziedzinie okulistyki. Często bierze udział w zjazdach, konferencjach i szkoleniach z zakresu okulistyki, na których poznaje nowe metody leczenia oraz pracę na najnowocześniejszych sprzętach. Ukończyła liczne staże i praktyki w najlepszych klinikach w kraju. Zajmuje się leczeniem chorób oczu, takich jak: zaćma, jaskra, krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm.

Lek. Agnieszka Polak w celu fachowej diagnostyki przeprowadza wszelkie niezbędne badania, do których zaliczają się badanie wzroku, badanie dna oka, pomiar ciśnienia w gałce ocznej, badanie lampą szczelinową. Po wykonaniu wszelkich niezbędnych badań i zdiagnozowaniu problemu wykonuje zabiegi mające na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta. Pomaga pacjentom borykającymi się z chorobami nerwu wzrokowego, chorobami siatkówki, zespołem suchego oka czy zapaleniem błony naczyniowej. Przyjmuje pacjentów powyżej 18 roku życia.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
Badanie OCT siatkówki Badanie OCT siatkówki Badanie OCT siatkówki
OPTYCZNA KOHERENTNA TOMOGRAFIA - BADANIE OBU OCZU
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup badanie w naszym sklepie!