Mgr Aneta Kamińska

Aneta Kamińska
map
Aneta Kamińska
Mgr Aneta Kamińska
Informacje o specjaliście

Mgr Aneta Kamińska - psycholog, absolwentka studiów psychologicznych o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w Wielkopolskim Centrum Onkologii poprzez pracę nad funkcjami poznawczymi z Pacjentami po operacjach głowy głównie z afazją, prowadziła również warsztaty z terapii zajęciowej
z Pacjentami onkologicznymi.

Aktualnie pracuje na oddziale neurologicznym oraz oddziale leczenia udarów Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, w którym udziela wsparcia psychologicznego i przygotowuje diagnozę neuropsychologiczną. Pracuje również w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Poznaniu, w którym udziela wsparcia psychologicznego Pacjentom bezpośrednio po przebytej hospitalizacji, których stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki, psychoedukacji oraz działań usprawniających funkcje poznawcze.

W codziennej pracy Mgr Aneta Kamińska korzysta z aktualnej wiedzy psychologii klinicznej. Inspiracje do pracy czerpie głównie z nurtu poznawczo-behawioralnego oraz integracyjnego. Główmy celem jej pracy jest pokierowanie człowieka w kierunku świadomego rozumienia siebie, swoich potrzeb, emocji i zachowań. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie
  • Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu;
  • Dzienny Dom Opieki Medycznej w Poznaniu;
  • Instytut Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Wykształcenie
  • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu;
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań
Woźna 14 61-777 Poznań
22 566 22 24
Pon - Pt09.00 - 20.00
Sobnieczynne