Lek. Dominika Kwaśniak

Dominika Kwaśniak
map
Dominika Kwaśniak
Lek. Dominika Kwaśniak
Informacje o specjaliście

Lek. Dominika Kwaśniak jest specjalistą chorób wewnętrznych, absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna. Od kilku lat zajmuje się diagnostyką i nieoperacyjnymi zabiegami w leczeniu żylaków oraz teleangiektazji. Z pasją wykonuje procedury na naczynkach o bardzo małej średnicy.

W codziennej pracy lekarz szczególną uwagę zwraca na efekt estetyczny zabiegów oraz na to, by Pacjent odczuwał jak najmniejszy ból. Jest zwolenniczką medycyny antystarzeniowej oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych i osocza bogotopłytkowego.

W kręgu jej zainteresowań znajdują się również diagnostyka i leczenie wypadania włosów, także po COVID-19. Wykonuje także zabiegi wolumetryczne. Swoje kompetencje i umiejętności wykorzystuje również w leczenie defektów ciała u osób chorujących na otyłość lub Pacjentów dotkniętych cellulitem.

Lek. Dominika Kwaśniak odbyła liczne szkolenia i kursy w flebologii oraz medycyny estetycznej. Obecnie wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykorzystuje zabiegi medycyny estetycznej nie tylko do upiększania, ale także w leczeniu.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Wykształcenie
  • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
map
Centrum Medyczne Koneser
Plac Konesera 10a 03-736 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob08.00 - 14.00
Przebadaj się kompleksowo Przebadaj się kompleksowo Przebadaj się kompleksowo
KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD STANU ZDROWIA
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup pakiet badań w naszym sklepie!