Lek. Ewelina Tałałaj

map
Lek. Ewelina Tałałaj
Informacje o specjaliście

Lek. Ewelina Tałałaj - specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Radiologicznej CSK MSWiA w Warszawie, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne zakończone uzyskaniem European Diploma in Radiology. Zakład ten ściśle współpracuje z Kliniką Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi ( Breast Cancer Unit) CSK MSWiA. Staż specjalizacyjny z chorób piersi odbyła w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. 

Wieloletni członek Radiological Society of North America, uczestniczka corocznych zjazdów RSNA w Stanach Zjednoczonych oraz wielu szkoleń i kongresów w Polsce oraz za granicą, w tym kursu USG piersi w Waszyngtonie. 

USG piersi wykonuje od 10 lat. Oprócz badań USG, opisuje badania rentgenologiczne, tomograficzne oraz rezonansu magnetycznego. 

Lek. Ewelina Tałałaj w szczególności interesuje się diagnostyką obrazową piersi, onkologiczną oraz stanów nagłych. Przyjmuje Pacjentów dorosłych - polsko i anglojęzycznych.

Specjalista przyjmuje w zakresie:

USG sutka

Języki
angielski
Doświadczenie
  • Zakład Diagnostyki Radiologicznej CSK MSWiA w Warszawie;
Wykształcenie
  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
map
Centrum Medyczne Kolejowa
Kolejowa 1 01-208 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt08.00 - 20:00
Sob08:00 - 14:00