Małgorzata Fogiel

Ginekolog
CM Koneser

Posiadam specjalizację pierwszego i drugiego stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zajmuję się: chorobami ginekologicznymi, zakładaniem/usuwaniem wkładki wewnątrzmacicznej. Pobieram wymazy (cytologia, posiew), zdejmuję szwy po porodzie.

Przyjmuję pacjentki od 18 roku życia.

Rozwiń
Krzysztof Więczkowski

Ginekolog, USG ciąży, USG ginekologiczne
CM Koneser

Lek. med. Krzysztof Więczkowski ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 1985 r.  Jest ginekologiem położnikiem. Ja sam mówi prowadzenie ciąż przynosi mu najwięcej satysfakcji.
Ukończył kursy z USG ginekologii i położnictwa.

Poza prowadzeniem ciąży wykonuje zabiegi ambulatoryjne: pobieranie cytologi i posiewów, założenie/ usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej, zdjęcie szwów po porodzie, usg ginekologiczne, usg ciąży. Leczy także: nadżerki macicy – elektrokoagulacja, niewydolność szyjki macicy, owrzodzenia sromu, endometriozę, grzybice i zapalenia pochwy. Zajmuje się również  nowotworami macicy, pochwy i jajników, zespołem policystycznych jajników, zaburzeniami miesiączkowania, niepłodnością, menopauzą, antykoncepcją.

Przyjmuje pacjentki od 16 roku życia.

Rozwiń
Zbigniew Morawski

Ginekolog, Test PAPPA - USG ciąży, USG ciąży, USG ginekologiczne, USG sutka
CM Koneser

Ginekolog
CM Wałbrzyska 46

Ginekolog
CM Wałbrzyska 46, CM Foksal 3/5

Ginekolog, Ginekolog dziecięcy, Ginekolog Endokrynolog
CM Wałbrzyska 46

Dr Elżbieta Bańskowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w endokrynologii(II stopień specjalizacji).

Przedmiotem szczególne uwagi w obszarze jej zainteresowań zawodowych są przede wszystkim zagadnienia związane z ginekologią dziecięcą, patologią ciąży oraz ginekologią endokrynologiczną.

Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, rozwijając swoje kompetencje zawodowe. Jest członkiem sekcji Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej FIGO oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Rozwiń

Ginekolog
CM Al. Zjednoczenia 36

Ginekolog, Ginekolog-położnik
CM Wałbrzyska 46

Jestem ginekologiem położnikiem. W obrębie swojej specjalizacji zajmuję się prowadzeniem ciąży, problemem nietrzymania moczu, niepłodnością.

Wykonuję badania cytologiczne, zabiegi elektrokoagulacji oraz krioterapii ciekłym azotem.

Rozwiń

Ginekolog, Ginekolog dziecięcy, Ginekolog Endokrynolog
CM DZIECI Al. Zjednoczenia 36, CM Al. Zjednoczenia 36

lek. med. Barbara Borakowska ukończyła Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1972. Posiada specjalizację I i II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. W 1999 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie endokrynologii. Doświadczenie zdobywała m.in. w Filii Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska SP ZOZ i prywatnej klinice specjalistycznej.

Konsultuje pacjentki borykające się z zaburzeniami hormonalnymi, problemem niepłodności oraz zaburzeniami miesiączkowania w okresie przekwitania i pokwitania.
Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

W pracy zajmuje się przede wszystkim zaburzeniami hormonalnymi, zaburzeniami miesiączkowania, przekwitaniem, niepłodnością, okresem pokwitania

Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci (od wieku niemowlęcego).

Prywatnie interesuje się turystyką i literaturą.

Rozwiń

Ginekolog
CM Przy Bażantarni 8b

Ginekolog
CM Przy Bażantarni 8b

Ginekolog
CM Foksal 3/5

Ginekolog
CM Al. Zjednoczenia 36

Lek. med. Firas Albarudi jest specjalistą ginekologiem-położnikiem. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Konsultuje pacjentki borykające się z chorobami ginekologicznymi, w tym zaburzeniami miesiączkowania i zaburzeniami hormonalnymi. Prowadzi ciąże.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
Przyjmuje pacjentki w wieku od 18 roku życia.

Rozwiń

Ginekolog
CM Foksal 3/5

Ginekolog
CM Koneser