Ada Ząbek

Hematolog, Internista
Centrum Medyczne Foksal
Lek. med. Ada Ząbek jest lekarzem specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych oraz hematologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Przyjmuje Pacjentów dorosłych, powyżej 18 roku życia.
Czytaj więcej
Oliwia Bachanek-Mitura

Hematolog
Centrum Medyczne Koneser
Lek. Oliwia Bachanek-Mitura jest specjalistą w dziedzinie hematologii. Posiada 7-letnie doświadczenie w opiece szpitalnej i ambulatoryjnej nad pacjentami hematologicznymi i hematoonkologicznymi zdobyte podczas pracy w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. W obrębie specjalizacji lekarz szczególnie interesuje się:  ...
Czytaj więcej
Karolina Radomska

Hematolog
Centrum Medyczne Przy Bażantarni
Dr n. med. Karolina Radomska jest absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczanie zawodowe zaczęła zdobywać podczas stażu podyplomowego w Wojewódzkim Szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie, a także pracując w Klinice Hematologii, Transplantacji Szpiku i Chemioterapii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie gdzie ukończyła specjalizację z...
Czytaj więcej
Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.

Hematolog
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. med. Maja Zaraś-Andrzejewska jest specjalistą hematologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych Szpitala Czerniakowskiego oraz w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Lekarz przyjmuje osoby dorosłe, od 18 roku życia. Konsultuje również w języku angielskim. 
Czytaj więcej
Wynik wyszukiwania dla: Hematolog Warszawa