Elżbieta Mądro

Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Dr n. med. Elżbieta Mądro jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych. Ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przyjmuje pacjentów powyżej 14 roku życia. Ma duże doświadczenie w leczeniu zarówno schorzeń ogólnoustrojowych jak i hematologicznych. Zajmuje się leczeniem takich chorób jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, otyłość, insulinooporność, choroba Hashimoto,...
Czytaj więcej
Marek Batogowski

EKG - próba wysiłkowa, Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Marek Batogowski jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych. W codziennej pracy zajmuje się profilaktyka, diagnostyką oraz leczeniem chorób wewnętrznych, a także wykonywaniem próby wysiłkowej elektrokardiograficznej (EKG). Podczas konsultacji przyjmuje także Pacjentów anglojęzycznych.
Czytaj więcej
Jolanta Wojciechowska

Internista, Laryngolog, Laryngolog - medycyna pracy
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Jolanta Wojciechowska jest specjalistą laryngologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 1987 r. W Centrum Medycznym Damiana zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem stanów zapalnych ucha, zatok i krtani oraz polipów nosa. 
Czytaj więcej
Joanna Pietroń

Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Cena Cena konsultacji: od 190 zł
Lek. Joanna Pietroń posiada specjalizacje w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej. Pacjentów otacza najlepszą możliwą opieką – zawsze stara się wskazać najnowsze i najlepsze rozwiązania jakie oferuje współczesna medycyna. W swojej pracy zajmuje się Pacjentami z nadciśnieniem tętniczym, chorobami układu serca i krążenia, układu dokrewnego, układu moczowego, cukrzycą, chorobami...
Czytaj więcej
Marta Liwińska - Burska

Internista, Kardiolog
Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia 36
Lekarz Marta Liwińska-Burska jest specjalistą z zakresu kardiologii oraz chorób wewnętrznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła pracując w stołecznych szpitalach. Lekarz podczas konsultacji wykonuje między innymi echo serca i badanie EKG. Prowadzi konsultacje także w języku angielskim.
Czytaj więcej
Zenon Howorko

Internista
Centrum Medyczne Koneser
Lek. med. Zenon Howorko jest specjalistą internistą. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych uzyskał w 1995 roku, natomiast specjalizację drugiego stopnia w tej dziedzinie – w 2000 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie dwunastoletniej praktyki na Oddziałach Szpitalnych oraz szesnastoletniej praktyki w...
Czytaj więcej
Jerzy Serafiński

Internista, Kardiolog
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lekarz Serafiński Jerzy posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów z chorobami internistycznymi oraz układu krążenia. W obrębie specjalizacji lekarz interesuje się chorobą wiecową, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca. Lekarz u  swoich pacjentów diagnozuje oraz leczy takie choroby jak wady serca, nadciśnienie, arytmia, choroba wieńcowa. Przyjmuje...
Czytaj więcej
Iwona Bartecka - Szarek

Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Iwona Bartecka-Szarek jest specjalistą z ponad 20 letnim stażem pracy klinicznej. Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie, gdzie uzyskała specjalizację z zakresu medycyny pracy, chorób wewnętrznych oraz medycyny transportu. Przyjmuje Pacjentów dorosłych, od 18 roku życia.
Czytaj więcej
Alona Cyciwa

Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46, Centrum Medyczne Przy Bażantarni 8b
Cena Cena konsultacji: od 120 zł
Lek. Cyciwa Alona jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych. W codziennej pracy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych takich jak infekcje, nadciśnienie, choroby układu sercowo- naczyniowego. Lekarz interpretuje także EKG. Lekarz prowadzi także konsultacje w języku rosyjskim.
Czytaj więcej
Małgorzata Świątkowska

Internista
Centrum Medyczne Foksal 3/5
W zakresie zainteresowań lekarza w obrębie specjalizacji są: gastrologia, kardiologia, pulmonologia. Wiedzę z zakresu specjalizacji pogłębia dzięki uczestnictwu w licznych sympozjach i kongresach.
Czytaj więcej
Marta Ptasińska

Internista, Reumatolog
Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia 36
Lek. Marta Ptasińska jest lekarzem chorób wewnętrznych i reumatologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zdobywała m.in. w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.
Czytaj więcej
Katarzyna Połowniak - Derlatka

Internista, Kardiolog, USG echo serca
Centrum Medyczne Koneser
Lek. Katarzyna Połowniak - Derlatka jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada 15 letnie doświadczenie kliniczne, które zdobywała podczas pracy w Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego II Wydziału Lekarskiego oraz w lecznictwie ambulatoryjnym. Jej zainteresowania zawodowe oscylują wokół kardiologii, diagnostyki i profilaktyki. Lek....
Czytaj więcej
Anna Agata Karpińska

Internista
Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia 36
Lek. med. Anna Karpińska posiada specjalizację z medycyny rodzinnej. Leczy m.in.: Choroby układu moczowego; Choroby układu pokarmowego; Choroby układu oddechowego. W Centrum Medycznym Damiana przyjmuje dzieci od 0 r.ż. oraz Pacjentów dorosłych, również anglojęzycznych.
Czytaj więcej
Danuta Jakubowska

Internista, Pulmonolog
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lekarz Danuta Jakubowska jest specjalistą z zakresu pulmonologii oraz chorób wewnętrznych. Posiada niemal 40 letnie doświadczenie kliniczne. Przyjmuje Pacjentów dorosłych w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46 w Warszawie. 
Czytaj więcej
Beata Niedźwiedź

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Internista
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46, CM DZIECI Wałbrzyska 44/46
Lek. Beata Niedźwiedź ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu placówkach na terenie Warszawy, między innymi w szpitalach przy WIM oraz SPCSK.  
Czytaj więcej
Wynik wyszukiwania dla: Internista Warszawa