Dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń

Joanna Wiśniewska-Goryń
map
Joanna Wiśniewska-Goryń
Dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
Informacje o specjaliście

Dr n. med. Joanna Wiśniewska - Goryń jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Studiowała również na Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Ukończyła Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od 2003 roku związana jest ze szpitalem CSK MSWiA. Od 2010 roku jest zatrudniona na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie.


Jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, ogólnej, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem chirurgii nieablacyjnej z użyciem plazmy - nieoperacyjny lifting powiek górnych i dolnych, lifting szyi, lifting z zastosowaniem nici haczykowatych - certyfikat APTOS, przeszczep komórek macierzystych, zastosowanie osocza bogatopłytkowego, liposukcja z przeszczepem tkanki tłuszczowej.

Dr n. med. Joanna Wiśniewska - Goryń w codziennej pracy zajmuje się:

  • połączeniem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, w celu uzyskania jak najlepszych efektów np. połączenie liposukcji z przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz komórek macierzystych, plastyka powiek z liftingiem twarzy przy użyciu nici z haczykami, zastosowanie nowoczesnych, małoinwazyjnych metod z użyciem plazmy celem skrócenia czasu rekownwalescenecji i ograniczenia blizn.
  • zabiegami z zastosowaniem chirurgii nieablacyjnej z użyciem plazmy - nieoperacyjny lifting powiek górnych i dolnych, lifting szyi, lifting z zastosowaniem nici haczykowatych - certyfikat APTOS, przeszczep komórek macierzystych, zastosowanie osocza bogatopłytkowego, liposukcja z przeszczepem tkanki tłuszczowej.

Przyjmuje Pacjentów dorosłych.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie - Oddział Chirurgii Plastycznej
Wykształcenie
  • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
  • Uniwersytet Medyczny w Dusseldorfie
  • Specjalizacje: chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej
  • Studia podyplomowe: Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
  • Ukończone szkolenia: Full Face Lifting, Wypełniacze – poziom zaawansowany
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
Centrum Medyczne Koneser
Plac Konesera 10a 03-736 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob08.00 - 14.00