Lek. Joanna Wiśniewska - Goryń

map
Lek. Joanna Wiśniewska - Goryń
O lekarzu

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Studiowałam również na Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Ukończyłam Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Aktualnie odbywam studia doktoranckie w WIM w Warszawie.

Od 2003 roku związana jestem ze szpitalem CSK MSWiA. Od 2010 roku jestem zatrudniona na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie.
Jestem Specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, ogólnej, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, specjalizuję się w zabiegach z zastosowaniem chirurgii nieablacyjnej z użyciem plazmy - nieoperacyjny lifting powiek górnych i dolnych, lifting szyi, lifting z zastosowaniem nici haczykowatych - certyfikat APTOS, przeszczep komórek macierzystych, zastosowanie osocza bogatopłytkowego, liposukcja z przeszczepem tkanki tłuszczowej.

W pracy zajmuję się:

  • połączeniem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w celu uzyskania jak najlepszych efektów np. połączenie liposukcji z przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz komórek macierzystych, plastyka powiek z liftingiem twarzy przy użyciu nici z haczykami, zastosowanie nowoczesnych , małoinwazyjnych metod z użyciem plazmy celem skrócenia czasu rekownwalescenecji i ograniczenia blizn..
  • zabiegami z zastosowaniem chirurgii nieablacyjnej z użyciem plazmy - nieoperacyjny lifting powiek górnych i dolnych, lifting szyi, lifting z zastosowaniem nici haczykowatych - certyfikat APTOS, przeszczep komórek macierzystych, zastosowanie osocza bogatopłytkowego, liposukcja z przeszczepem tkanki tłuszczowej.

Przyjmuję pacjentów dorosłych.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie - Oddział Chirurgii Plastycznej
Wykształcenie
  • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
  • Uniwersytet Medyczny w Dusseldorfie
  • Specjalizacje: chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej
  • Studia podyplomowe: Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
  • Aktualnie studia doktoranckie w WIM w Warszawie
  • Ukończone szkolenia:Full Face Lifting, Wypełniacze – poziom zaawansowany,
map
CM Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt 07.00 - 21.00
Sob 08.00 - 16.00
Centrum Zdrowej Skóry
Racławicka 27 02-601 Warszawa
22 566 22 26
Pon - Pt 09.00 - 20.00
Sob 09.00 - 14.00