Lek. Joanna Wojewódzka-Cesarz

map
Lek. Joanna Wojewódzka-Cesarz
Informacje o specjaliście

Lek. Joanna Wojewódzka-Cesarz jest psychiatrą z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1995 roku. W roku 1998 uzyskała I stopień specjalizacji z psychiatrii, a w roku 2004 - II stopień. Obecnie pracuje głównie z Pacjentem ambulatoryjnym.

Wśród jej głównych zainteresowań znajdują się zaburzenia psychotyczne oraz zaburzenia depresyjno-lękowe o różnej etiologii. Zajmuje się również terapią zaburzeń psychicznych dotykających osób cierpiących na choroby nowotworowe w oparciu o elementy RTZ (racjonalnej terapii zachowania) oraz terapią osób współuzależnionych i osób z DDA. Pracuje również z Pacjentami z zaburzeniami snu.

Lek. Joanna Wojewódzka-Cesarz w terapii, którą prowadzi stara łączyć się nowoczesne standardy farmakoterapii wraz z oddziaływaniami z zakresu terapeutycznego. Szczególną uwagę zwraca na zrozumienie istoty problemu Pacjenta oraz przeformułowaniu nieaadaptacyjnych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Doświadczenie
zastępca ordynatora oddziału psychosomatycznego Szpitala Wolskiego
pracownik naukowo-dydaktyczny II Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Wykształcenie
  • Akademia Medyczna w Warszawie
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nowolipie
Nowolipie 18 01-005 Warszawa
22 5662222
Pon - Pt08:00-20:00
Sobnieczynne
<strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong>
PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!