EKG spoczynkowe, Holter, Holter EKG 24, Kardiolog dziecięcy
CM DZIECI Al. Zjednoczenia 36, CM Al. Zjednoczenia 36
Dr n. med. Izabela Janiec jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Pracuje również w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie w Oddziale Klinicznym Kardiologii i Pediatrii (ul. Żwirki i Wigury 63a). W pracy zajmuję się: Chorobami serca u dzieci Wiek pacjenta: od 0 r.ż.
Czytaj więcej

Umów wizytę

Trwa wyszukiwanie dostępnych terminów
Kalendarz terminów

Kardiolog dziecięcy, USG echo serca dzieci
CM DZIECI Al. Zjednoczenia 36
Dr n. med. Radosław Pietrzyk ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, gdzie uzyskał specjalizację z zakresu pediatrii oraz kardiologii dziecięcej. Tytuł doktora nauk medycznych obronił na Warszawskim Uniwersytecie Medyczny. Doktor posiada 15-letnie doświadczenie z zakresu kardiologii dziecięcej, pełni funkcję kierownika Pracowni Elektrofizjologii i Ablacji Kliniki Kardiologii Wieku...
Czytaj więcej

Umów wizytę

Trwa wyszukiwanie dostępnych terminów
Kalendarz terminów

Katarzyna Gałkowska - Abycht

Kardiolog dziecięcy, USG echo serca dzieci
CM Wałbrzyska 46, CM Foksal 3/5
Dr n. med. Katarzyna Gałkowska-Abycht ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W Holandii i we Włoszech zgłębiała wiedzę z zakresu echokardiografii. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się m.in. interpretacją zapisu EKG, konsultacją pacjentów po korekcjach wad wrodzonych serca. Wykonuje echo serca dzieci.
Czytaj więcej
Telemedycyna Ten specjalista przyjmuje pacjentów także w ramach telemedycyny.
Kup przez sklep
Wynik wyszukiwania dla: Kardiolog dziecięcy Warszawa