Mgr Karina Michalak

Karina Michalak
map
Karina Michalak
Mgr Karina Michalak
Informacje o specjaliście

Mgr Karina Michalak ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku psychologia. Jest również absolwentką Praktycznej diagnozy psychologicznej na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS i posiada przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe nabywała, pracując z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami rozwoju w placówkach oświatowych. Pracowała również w fundacji Salida oraz we Wrocławskim Centrum Zdrowia. Systematycznie rozwija swoją kwalifikację poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, takich jak m.in.:

  • socjoterapia i psychoprofilaktyka z elementami CBT,
  • Trening Umiejętności Społecznych,
  • wspieranie rozwoju komunikacji osób ze spektrum autyzmu,
  • rozpoznawanie depresji i radzenie sobie ze stratą.

W swojej codziennej pracy koncentruje się na znalezieniu z Pacjentem wspólnej drogi do osiągnięcia zamierzonego celu. Udziela konsultacji, wsparcia i poradnictwa psychologicznego.

Mgr Karina Michalak pomaga Pacjentom od 2 roku życia, zmagającym się z problemami z regulowaniem emocji, zaburzeniami lękowymi i problemami z nawiązywaniem kontaktu i funkcjonowaniu z rówieśnikami. Udziela wsparcia osobom borykającym się z uzależnieniami behawioralnymi, a także uzależnionym od alkoholu i narkotyków.

Mgr Karina Michalak przeprowadza podstawową diagnozę psychologiczną i treningi skupiające się na rozwoju i poprawie umiejętności społecznych.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Wykształcenie
  • Uniwersytet Wrocławski;
  • Uniwersytet Humanistyczny SWPS;
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Wrocław
Włodkowica Pawła 1 50-072 Wrocław
22 566 22 24
Pon - Pt09.00 - 20.00
Sobnieczynne
<strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong>
PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!