Mgr Krzysztof Adamkiewicz

Krzysztof Adamkiewicz
map
Krzysztof Adamkiewicz
Mgr Krzysztof Adamkiewicz
Informacje o specjaliście

Mgr Krzysztof Adamkiewicz jest psychologiem i psychologiem dziecięcym, absolwentem psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia kliniczna z diagnozą neuropsychologiczną na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas stażów na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udarów w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu Oraz na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Koszarowej.

Mgr Krzysztof Adamkiewicz oferuje diagnostykę neuropsychologiczną w przypadkach zaburzeń funkcji poznawczych i innych powstałych w wyniku urazów mózgu, przebytych udarów, infekcji (np. Covid-19), a także procesów neurodegradacyjnych w wyniku takich schorzeń, jak np. zespoły otępienne.

Diagnozuje również zaburzenia hiperkinetczne (ADHD), prowadzi terapię oraz rehabilitację neuropsychologiczną dla osób o pogorszonych funkcjach poznawczych, udziela także wsparcia młodzieży i dorosłym w formie konsultacji psychologicznych i diagnozuje poziom intelektualny.

Stale poszerza swoją wiedzę czytając literaturę naukową oraz biorąc udział w szkoleniach.

Doświadczenie
  • Oddział Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udarów w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu;
  • Oddział Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.
Wykształcenie
  • Uniwersytet Opolski;
  • Uniwersytet SWPS.
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Wrocław
Włodkowica Pawła 1 50-072 Wrocław
22 566 22 24
Pon - Pt09.00 - 20.00
Sobnieczynne
<strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong>
PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!