Wiktor Piechota

Internista, Lekarz medycyny podróży
Centrum Medyczne Przy Bażantarni
Lek. Wiktor Piechota jest lekarzem internistą. Wykształcenie lekarskie uzyskał kończąc studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych.  Przyjmuje Pacjentów jako lekarz internista, lekarz w ramach POZ  oraz udziela porad z zakresu medycyny podróży. Prowadzi również konsultacje medyczne w j. angielskim.
Czytaj więcej

Lekarz chorób zakaźnych, Lekarz medycyny podróży
Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia
Lek. Aleksandra Sosnowska – Dudek jest lekarzem specjalistą z zakresu chorób zakaźnych. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pracuje również w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie. Przyjmuje osoby dorosłe, powyżej 18 roku życia.
Czytaj więcej
Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.

Internista, Lekarz medycyny podróży, Pediatra
Centrum Medyczne Koneser
Lek. Barbara Jankowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem internistą, pediatrą oraz lekarzem medycyny podróży, tym samym przyjmuje pacjentów w każdym wieku - dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Pani doktor zajmuje się przede wszystkim profilaktyką chorób związanych z podróżami oraz promocją zdrowia. Leczy choroby takie jak: nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca,...
Czytaj więcej

Lekarz medycyny podróży, Pediatra
CM DZIECI Wałbrzyska 44/46, CM Wałbrzyska 46 Dyżur niedzielny
Lek. Alicja Sapała-Smoczyńska jest pediatrą i lekarzem medycyny podróży, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.  W obrębie specjalizacji szczególnie interesuje się rozwojem dziecka i zaburzeniami snu u dzieci.  Lek. Alicja Sapała-Smoczyńska przyjmuje dzieci i młodzież do 18 roku życia. Konsultuje również w...
Czytaj więcej
Wynik wyszukiwania dla: Lekarz medycyny podróży Warszawa