Mgr Lena Smolarek-Olek

Lena Smolarek-Olek
map
Lena Smolarek-Olek
Mgr Lena Smolarek-Olek
Informacje o specjaliście

Mgr Lena Smolarek-Olek jest absolwentką Katolickiego Uniwersytet Lubelskiego w Lublinie na kierunku Psychologia, ze specjalizacją w zakresie psychoprofilaktyki i psychoterapii. Ukończyła także studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując w V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu, oraz podczas wolontariatów i praktyk, m.in. w Ośrodku Terapii Psychodynamicznej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Sieci Przyjaciół Zdrowia Psychicznego oraz londyńskiej organizacji Polish Psychologist’s Association. Prowadziła również konsultacje online na Twój Psycholog.

Zajmuje się promowanie zdrowia psychicznego w mediach społecznościowych (jej profil w serwisie Instagram obserwuje ponad 12 tys. osób oraz podcast na Spotify odsłuchany łącznie 57 tys. razy).

Odbyła liczne szkolenia w zakresie pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń i chorób psychicznych, interwencji kryzysowej oraz pomocy osobom doświadczającym przemocy.

W praktyce psychologicznej inspiruję się terapią CBT, ACT czy DBT.

Udziela konsultacji oraz wsparcia psychologicznego i psychoedukacyjnego pacjentom od 6 roku życia. Obszar jej pracy obejmuje pomoc w kryzysach życiowych, zaburzeniach i chorobach psychicznych, trudnościach w relacjach. 

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Doświadczenie
Ośrodek Terapii Psychodynamicznej,
Katolicki Uniwersytet Lubelski,
Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego
Polish Psychologist’s Association
Wykształcenie
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań
Woźna 14 61-777 Poznań
22 566 22 24
Pon - Pt09.00 - 20.00
Sobnieczynne