Łukasz Franczak

Łukasz Franczak
map
Łukasz Franczak
Łukasz Franczak
O lekarzu

Łukasz Franczak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii. Wiedzę medyczną pogłębiał podczas wymian międzynarodowych oraz zagranicznych wolontariatów. Odbywa Szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i Klinice Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Poza szkoleniem specjalizacyjnym spełnia się także jako wykładowca akademicki. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego, Przyklinicznej Całodobowej Izbie Przyjęć.

W obrębie specjalizacji interesuje się problematyką zaburzeń psychotycznych oraz zaburzeń z kręgu lękowych i depresyjnych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w renomowanych konferencjach, kursach, szkoleniach oraz stażach zawodowych.

Do każdego pacjenta podchodzi cierpliwie, leczenie dobiera w sposób nowoczesny i zindywidualizowany, a decyzje terapeutyczne podejmuje wspólnie z pacjentem. Szczegółowo wyjaśnia proces leczenia, udzielając wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Wykształcenie
  • Wydział Lekarskie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
map
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Racławicka 27 02-601 Warszawa
22 566 22 24
Pon - Pt08.00 - 20.00
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Toruń
Jana Matejki 42 87-100 Toruń
22 566 22 22
Pon - Pt9:00 - 20:00