Dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Małgorzata Piaskowska
map
Małgorzata Piaskowska
Dr n. med. Małgorzata Piaskowska
Informacje o specjaliście

Dr n. med. Małgorzata Piaskowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, posiada specjalizację z zakresu laryngologii oraz foniatrii. Doktor jest wieloletnim wykładowcą akademickim i pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Doktor Piaskowska współtworzyła program "5-10-15" emitowany w Telewizji Polskiej, prowadziła cykl który poświęcony był świadomości zdrowia wśród najmłodszych. Jest także kontynuatorką “Warszawskiej Szkoły Foniatrycznej” prof. Barbary Manieckiej- Aleksandrowicz.

Doktor Piaskowska interesuje się głównie zaburzeniami oddychania oraz głosu po operacjach tarczycy, rehabilitacji głosu i oddychania po operacjach krtani, a także diagnostyką i leczeniem chrypek czy podrażnień fałd głosowych krtani, czy diagnostyką i leczeniem refluksu.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:

Foniatra, Laryngolog, Videolaryngoskopia Videolaryngostroboskopia

Języki
angielski, rosyjski
Doświadczenie
• Klinika Otolaryngologii Akademii Medycznej, pod kierownictwem prof. Andrzeja Kukwy.
Wykształcenie
  • Akademia Medyczna w Warszawie (1985 r.)
map
Centrum Medyczne Foksal
Foksal 3/5 00-366 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob08.00 - 15.00
<strong>PAKIET PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET</strong> <strong>PAKIET PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET</strong> <strong>PAKIET PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET</strong>
PAKIET PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET
Już dziś kup pakiet badań w naszym sklepie!