Mgr Marcin Tankielun

Marcin Tankielun
map
Marcin Tankielun
Mgr Marcin Tankielun
Informacje o specjaliście

Mgr Marcin Tankielun jest dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończył Szkołę Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, jako wstęp do kursu psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej oraz kurs testów niestandardowych tworzenia modeli w Polskiej Pracowni Testów Psychologicznych. 

Doświadczenie w pracy jako psycholog zdobywał pracując w placówkach Ministerstwa Zdrowia: Medycyny Pracy, gdzie przeprowadzał interwencje kryzysowe, badania wstępne z pełną diagnostyką oraz wyjątkowo liczne konsultacje psychologiczne, realizował również liczne warsztaty profilaktyki stresu oraz grupy psychospołeczne i treningi umiejętności psychospołecznych.

Mgr Marcin Tankielun doświadczenie zdobył również pracując jako psycholog w Stowarzyszeniu, gdzie na co dzień spotykał się z wymagającymi przypadkami podwójnej diagnozy. Posiada doświadczenie pracy w Zakładzie Ośrodków Wsparcia w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

W ramach codziennej praktyki pracuje z osobami zmagającymi się z:

oraz interwencją kryzysową w trudnych momentach życia. Ceni sobie również prace z dziećmi, podczas której miał sposobność prowadzenia terapii środowiskowych, warsztatów profilaktyki stresu oraz grup z elementami treningu zastępowania agresji.

Mgr Marcin Tankielun jest pasjonatem psychologii wartości, konsonansu godnościowego oraz unikania dysonansu godnościowego w procesie. W konsultacji psychologicznej głównymi założeniami są dla niego wartości klienta oraz empatia - tworzenie relacji, która sprzyja porzucaniu starych schematów myślenia i zastępowania ich nowo odkrytymi, bardziej efektywnymi.

Najważniejsza w psychoterapii jest dla niego relacja z Pacjentem. W trosce o Pacjentów i o siebie, swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stosuje się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Racławicka 27 02-601 Warszawa
22 566 22 24
Pon - Pt08:00 - 20:00
Sobnieczynne