Lek. Marek Śliwiński

Marek Śliwiński
map
Marek Śliwiński
Lek. Marek Śliwiński
Informacje o specjaliście

Lek. med. Marek Śliwiński jest specjalistą z zakresu endokrynologii oraz ginekologii. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii odbywał pod kierownictwem Prof. Romualda Dębskiego w CMKP w Warszawie. Posiada 20-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób endokrynologicznych. Uczestniczy w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób gruczołów wewnętrznego wydzielania. W szczególności zaburzeń czynności tarczycy: niedoczynnością tarczycy, nadczynnością tarczycy, zaburzeniami struktury tarczycy. Szczególną grupą jego pacjentek są kobiety w ciąży z nieprawidłową czynnością tarczycy.

W spektrum zainteresowań leży również diagnostyka i leczenie kobiet z zaburzeniami miesiączkowania, z zespołami androgennymi oraz po menopauzie i mężczyzn z zaburzeniami seksualnymi na tle hipogonadyzmu – nieprawidłowej czynności jąder. Zajmuje się oprócz tego patologiami pozostałych gruczołów endokrynnych: przysadki mózgowej, przytarczyc i nadnerczy.

Lek. med. Marek Śliwiński przyjmuje Pacjentów powyżej 16 roku życia. Konsultuje również w języku niemieckim.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
niemiecki
Wykształcenie
  • Akademia Medyczna w Warszawie
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
<strong>PAKIET HORMONALNY DLA KOBIET</strong> <strong>PAKIET HORMONALNY DLA KOBIET</strong> <strong>PAKIET HORMONALNY DLA KOBIET</strong>
PAKIET HORMONALNY DLA KOBIET
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup pakiet badań dla kobiet w naszym sklepie!