Mgr Marta Pociecha

Marta Pociecha
map
Marta Pociecha
Mgr Marta Pociecha
Informacje o specjaliście

Mgr Marta Pociecha od 2010 roku pracuje w zawodzie psychologa i psychoterapeuty. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi terapię indywidualną z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą w nurcie poznawczo-behawioralnym, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców, grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe.

Ma duże doświadczenie terapeutyczne w pracy obszarach: zachowań, celów, trudności adaptacyjnych, emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, radości i szczęścia w życiu, odzyskiwania kontaktu ze sobą i tworzenia udanego partnerstwa, rodzicielstwa oraz relacji.

Mgr Marta Pociecha specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych i depresyjnych, fobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń adaptacyjnych oraz zaburzeń osobowości (np. borderline). Prowadzi warsztaty dla uczniów, dla nauczycieli i rodziców, także w języku angielskim oraz zajęcia mindfulness.

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS, specjalizacja: Psychologia kliniczna, a także pięcioletnie Studium pracy z procesem. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT-EDU. Jest w trakcie szkolenia terapii schematów dla dzieci i młodzieży. Odbyła staże na dziennym oddziale chorób afektywnych i nerwic w Szpitalu Nowowiejskim oraz na zamkniętym oddziale w Szpitalu Bródnowskim. Ma za sobą wiele godzin pracy własnej oraz godzin superwizji, której stale podlega.

Jest autorką książki pt.: „Jak być matką swojej córki, aby wychować ją na pewną siebie, odważną i silną kobietę”, a także licznych artykułów na portalach internetowych.

W pracy najważniejszy jest dla niej człowiek i niepowtarzalność jego doświadczeń. Po godzinach pisze nową książkę. Wychowuje dwójkę dzieci, uprawia sporty, spaceruje i medytuje.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Doświadczenie
Staż na dziennym oddziale chorób afektywnych i nerwic w Szpitalu Nowowiejskim
Staż na zamkniętym oddziale w Szpitalu Bródnowskim
Wykształcenie
  • Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS, specjalizacja: Psychologia kliniczna;
  • Studium pracy z procesem;
  • Szkoła Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT-EDU.
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Racławicka 27 02-601 Warszawa
22 566 22 24
Pon - Pt08:00 - 20:00
Sobnieczynne
<strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong> <strong>PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH</strong>
PAKIET KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!