Dr n. med. Michał Śpiegowski

Michał Śpiegowski
map
Michał Śpiegowski
Dr n. med. Michał Śpiegowski
Informacje o specjaliście

Dr n. med. Michał Śpiegowski jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. W roku 1980 ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, a w 1989 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Swoje doświadczenie zdobywał w placówkach w Polsce oraz za granicą, między innymi w II Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego, w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, w St.Luke's Hospital Surgical Division G'Mangia na Malcie, a także w University Medical Center Groningen w Holandii.

Dr Śpiegowski przyjmuje Pacjentów powyżej 15 roku życia. Wykonuje zabiegi ambulatoryjne oraz szpitalne z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Zajmuje się głównie operacjami tarczycy, żylaków kończyn dolnych, odbytu, guzków piersi oraz operacjami stulejki. Wykonuje skleroterapię żylaków, gastroskopię i kolonoskopię.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:

Chirurg, Gastroskopia Gastroskopia - przeznosowa Kolonoskopia Kolonoskopia z gastroskopią

Języki
angielski
Doświadczenie
Szpital Czerniakowski Sp. z o. o. w Warszawie. II Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM Warszawa
Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny (SPDSK) WUM Warszawa
St.Luke's Hospital Surgical Division G'Mangia Malta
University Medical Center Groningen w Holandii
Wykształcenie
Warszawski Uniwersytet Medyczny (1980 r.)

Doktorat - tytuł uzyskany w 1989 roku. Autotransplantacja i rekonstrukcja zastawek żylnych metodą własną z porównaniem i oceną obecnie stosowanych metod.

Kursy, szkolenia specjalistyczne i certyfikaty
  • Dyplom Umiejętności PTG-E w zakresie Pandndoskopia;
    Dyplom Umiejętności PTG-E w zakresie Kolonoskopii;
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
<strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong> <strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong> <strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong>
KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup pakiet badań w naszym sklepie!