Mgr Mirosława Gorgol-Foxenius

Mirosława Gorgol-Foxenius
map
Mirosława Gorgol-Foxenius
Mgr Mirosława Gorgol-Foxenius
Informacje o specjaliście

Mgr Mirosława Gorgol-Foxenius - psychoterapeuta, superwizor, specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży oraz pomocy ofiarom przemocy w rodzinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracuje w nurcie terapii integracyjnej łączącej różne podejścia terapeutyczne.

Jest absolwentką profilaktyki społecznej i resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim, posiada Dyplom- certyfikat specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży- Państwowy Egzamin Specjalizacyjny mający zastosowanie w ochronie zdrowia.

Jest certyfikowanym Specjalistą w zakresie Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada certyfikat Superwizora w zakresie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie IPZ PTP.

Mgr Mirosława Gorgol-Foxenius ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie oraz wiele szkoleń z zakresu pracy psychologicznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, między innymi pracy metodami terapii MBT i DBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując ponad 20 lat w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, ponad 10 lat prowadziła wykłady na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie-Międzylesiu, współpracowała z całodobowymi placówkami opiekuńczo-wychowawczymi, placówkami dziennego wsparcia, od lat prowadzi superwizje, m.in. dla psychologów z poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Mgr Mirosława Gorgol-Foxenius pomaga osobom dorosłym znajdującym się w sytuacji kryzysu życiowego związanego z rozwodem, rozstaniem, żałobą, utratą pracy, osobom doświadczającym przemocy. Pracuje z dorosłymi będącymi w obniżonym nastroju, w depresji, mającymi problemy z regulacją emocji. Prowadzi konsultacje dla rodziców mających trudności w komunikacji z dzieckiem i stosowaniu skutecznych metod wychowawczych.

Pracuje z młodzieżą mającą problemy w budowaniu i utrzymywaniu prawidłowych relacji społecznych, będącą w kryzysie związanym z wydarzeniami traumatycznymi, w stanach obniżonego nastroju, z trudnościami adaptacyjnymi, z nadmiernym lękiem, fobią szkolną, przeżywającą trudną sytuację rodzinną.

 

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Wykształcenie
  • Uniwersytet Warszawski;
  • Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie.
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Gdańsk
Mikołaja Gomółki 2 80-279 Gdańsk
22 566 22 24
Pon - Pt08:00 - 20:00
Sobnieczynne
<strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong> <strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong> <strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong>
PAKIET PSYCHOTERAPII
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!