Mgr Monika Jastrzębska

Monika Jastrzębska
map
Monika Jastrzębska
Mgr Monika Jastrzębska
Informacje o specjaliście

Mgr Monika Jastrzębska - psycholog i psychoterapeuta. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także 4 letni podyplomowy, całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, oparty na podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym i systemowym, która umożliwia nie tylko rozwiązanie bieżących problemów emocjonalnych, ale też głęboką i trwałą zmianę osobowości.

Mgr Monika Jastrzębska prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoedukację, a także psychoterapię indywidualną opartą na analitycznym rozumieniu człowieka i relacji terapeutycznej. Pomaga osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, w tym zaburzeń nastroju, osobowości, zaburzeń nerwicowych oraz psychotycznych. Konsultuje również osoby doświadczające powtarzających się trudności w relacjach z ludźmi, a także znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych lub mające trudności w podejmowaniu decyzji. 

Praca wymaga od niej ciągłego podnoszenia kwalifikacji, pobudzania i wspierania rozwoju, zarówno profesjonalnego jak i osobistego, co następnie przekłada się na udzielaną pomoc terapeutyczną.   

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Wykształcenie
  • Uniwersytet Jagielloński;
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Kraków
Krowoderska 6 31-142 Kraków
22 566 22 24
Pon - Pt08:00 - 20:00 (w pt do 19:00)
Sobnieczynne
<strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong> <strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong> <strong>PAKIET PSYCHOTERAPII</strong>
PAKIET PSYCHOTERAPII
Już dziś kup pakiet konsultacji w naszym sklepie!