Lek. Piotr Góralski

Piotr Góralski
map
Piotr Góralski
Lek. Piotr Góralski
Informacje o specjaliście

Lek. Piotr Góralski jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Od 2016 r. pracuje w Oddziale Chirurgii Endokrynologicznej Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka tarczycy oraz nowotworów przytarczyc i nadnerczy, pełni funkcję koordynatora oddziału.

Jako jeden z nielicznych chirurgów w Polsce wykonuję operację tarczycy bez blizny na szyi, przez przedsionek jamy ustnej (TOETVA). Wykonuje zabiegi termoablacji guzów tarczycy (RFA i LTA) oraz biopsję tarczycy. Wcześniej pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, gdzie odbywał specjalizację. Zainteresowany rozwiązaniami małoinwazyjnymi chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Endoskopista w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Proktolog. Uczestnik licznych kursów endoskopowych i endoskopii zabiegowej.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
  • Klinika Endokrynologii Onkologicznej i Medycyny Nuklearnej - Oddział Chirurgii Endokrynologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie od 2016 r.;
  • Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie w latach 2010-2016 r.
Wykształcenie
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny:
    • Specjalizacja z chirurgii ogólnej;
    • Specjalizacja z chirurgii onkologicznej;
  • Studia podyplomowe w zakresie „Koloproktologii praktycznej” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie;
Kursy, szkolenia specjalistyczne i certyfikaty
  • certyfikat z endoskopii górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego Sekcji Chirurgii Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Publikacje

Jest autorem wielu doniesień zjazdowych w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii endokrynologicznej.

map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
Przebadaj się kompleksowo Przebadaj się kompleksowo Przebadaj się kompleksowo
KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD STANU ZDROWIA
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup pakiet badań w naszym sklepie!