Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Lek. med. Elżbieta Nowak jest specjalistą w zakresie psychiatrii. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada wieloletni staż pracy w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Pracowała w klinikach Akademii Medycznej w Warszawie i Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Ursynowsko-Wilanowskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie.
Czytaj więcej
Askaniusz Jachimowski

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Przasnyska
Lek. Askaniusz Jachimowski jest specjalistą w dziedzinie psychiatrii, absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń takich jak m.in.: autyzm; ADHD ; anoreksja i bulimia; choroba Alzheimera; ataki paniki; depresja; fobia społeczna; uzależnienie od leków; uzależnienie od narkotyków; ...
Czytaj więcej

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nabielaka
Prof. dr hab. n. med. Marcin Wojnar jest lekarzem psychiatrą, dyrektorem medycznym Mazowieckiego Szpitala MindHealth im. prof. Antoniego Kępińskiego w Warszawie.  Przyjmuje Pacjentów dorosłych, od 18 roku życia, w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ul. Nabielaka 6 w Warszawie. 
Czytaj więcej

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nabielaka
Lek. Michał Kurek jest specjalistą z zakresu psychiatrii. Przyjmuje Pacjentów dorosłych, od 18 roku życia.  Przeprowadza konsultacje psychiatryczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ulicy Nabielaka 6 w Warszawie.
Czytaj więcej

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Myśliborska
Lek. Konrad Rokita jest specjalistą w dziedzinie psychiatrii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Lekarz prowadzi konsultacje psychiatryczne w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ulicy Myśliborskiej 44 w Warszawie. Pomaga Pacjentom dorosłym, powyżej 18 roku życia.
Czytaj więcej
Wynik wyszukiwania dla: Psychiatra Warszawa