Lek. Robert Szymanek

Robert Szymanek
map
Robert Szymanek
Lek. Robert Szymanek
Informacje o specjaliście

Lek. med. Robert Szymanek jest specjalistą II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach: w Państwowym Szpitalu Klinicznym w Otwocku na oddzielnie ortopedii dziecięcej oraz w Szpitalu im. Michała Okońskiego w Warszawie na oddziale ortopedyczno-urazowym.

Pracował również w placówkach ambulatoryjnych, takich jak: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, CM LIM w Warszawie, CM LUX MED w Warszawie.

Lek. med. Robert Szymanek uczestniczy w wielu kursach i seminariach. Wykonuje również badania ultrasonograficzne z zakresu ortopedii. Od roku 1977 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, USG doppler USG mięśni i ścięgien USG nadgarstka USG ortopedyczne USG ręki dzieci USG stawów biodrowych dzieci USG stawu barkowego USG stawu biodrowego USG stawu kolanowego USG stawu łokciowego USG stawu skokowego

Języki
angielski, rosyjski
Doświadczenie
• Państwowy Szpital Kliniczny w Otwocku, oddział ortopedii dziecięcej,
• Szpital im. Michała Okońskiego w Warszawie, oddział ortopedyczno-urazowy, Warszawski Szpital dla Dzieci,
• Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie,
• CM LIM w Warszawie, CM LUX MED w Warszawie
Wykształcenie
  • II st. ortopedia i traumatologia Warszawska Akademia Medyczna
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
<strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong> <strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong> <strong>KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH</strong>
KOMPLEKSOWA ANALIZA ZDROWIA DLA AKTYWNYCH
Skorzystaj z pomocy! Już dziś kup pakiet badań w naszym sklepie!