Dr n. med. Tomasz Makowski

Tomasz Makowski
map
Tomasz Makowski
Dr n. med. Tomasz Makowski
Informacje o specjaliście

Dr n. med. Tomasz Makowski jest specjalistą z zakresu ginekologii, posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie. Jego umiejętności są wysoce cenione w środowisku ginekologicznym oraz u Pacjentek. Cechuje się wysokim profesjonalizmem oraz delikatnością - dba, by każda Pacjentka czuła się komfortowo.

Specjalizuje się zabiegach z zakresu ginekologii oraz położnictwa. Zajmuje się leczeniem niepłodności, prowadzi ciąże, pomaga dojrzałym Pacjentkom przejść przez okres menopauzy. W codziennej pracy wykonuje szereg specjalistycznych, diagnostycznych badań. 

Dr n. med. Tomasz Makowski zajmuje się również kwalifikacją do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz dolegliwości związanych z zaburzeniami statyki narządu rodnego, kierowaniem na wstępne badania diagnostyczne kwalifikujące do ewentualnej procedury rehabilitacyjnej.

Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Specjalista przyjmuje w zakresie:
Języki
niemiecki
Doświadczenie
Szpital w Międzylesiu.
map
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Wałbrzyska 46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt07.30 - 20.00
Sob07.30 - 15.00
<strong>TEST NA ENDOMETRIOZĘ</strong> <strong>TEST NA ENDOMETRIOZĘ</strong> <strong>TEST NA ENDOMETRIOZĘ</strong>
TEST NA ENDOMETRIOZĘ
Podejrzewasz u siebie endometriozę? Już dziś kup nieinwazyjne badanie w naszym sklepie!