Psychiatra
Centrum Medyczne Foksal, Centrum Medyczne Przy Bażantarni
Lek. med. Anna Strobrat-Dumała jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz specjalistą II stopnia w dziedzinie psychiatrii i II stopnia w zakresie neurologii. W latach 1984-2007 lekarz Szpitala Psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie. Od 2000 roku prowadzi indywidualną, specjalistyczną praktykę lekarską. Pracuje z osobami dorosłymi. Lek. med. Anna...
Czytaj więcej

Internista
Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia
Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zdobyła pracując w Szpitalu MSWiA w Łodzi oraz w SPZOZ Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Odbyła szkolenia w zakresie: EKG, kurs pierwszej pomocy.
Czytaj więcej

USG jamy brzusznej, USG sutka, USG tarczycy, USG układu moczowego
Centrum Medyczne Koneser
Lek. Ludmiła Wenska wykonuje badania ultrasonograficzne. Przyjmuje Pacjentów dorosłych, od 18 roku życia.  Badania USG wykonuje w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Plac Konesera 10a w Warszawie.  
Czytaj więcej

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Videodermatoskopia, Wenerolog
Centrum Medyczne Koneser
Dr n. med. Klaudia Dopytalska jest specjalistą dermatologii i wenerologii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Klinice Dermatologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Jest autorką licznych publikacji z zakresu dermatologii.  Dr n. med. Klaudia Dopytalska przyjmuje dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Konsultuje...
Czytaj więcej

Alergolog
Centrum Medyczne Foksal
Dr n. med. Marzena Gajewska jest specjalistą w dziedzinie alergologii. Przyjmuje Pacjentów w każdym wieku - dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Lekarz prowadzi konsultacje alergologiczne w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. 
Czytaj więcej

Audiometria impedancyjna (tympanogram), Audiometria tonalna
Centrum Medyczne Lazurowa

Psycholog, Psychoterapia indywidualna
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nabielaka

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Przasnyska

Psychiatra
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nabielaka

Psycholog, Psychoterapia indywidualna, Seksuolog
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Przasnyska