Terapeuta środowiskowy dzieci i młodzież NFZ
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Lek. Kamila Bardadin jest terapeutą środowiskowym dzieci i młodzieży, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Pomaga Pacjentom poniżej 18 roku życia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Prowadzi terapię środowiskową na NFZ w Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth przy ul. Racławickiej 27 w Warszawie. 
Czytaj więcej

USG jamy brzusznej, USG jąder, USG miednicy mniejszej, USG sutka, USG tarczycy, USG układu moczowego, USG węzłów chłonnych
Centrum Medyczne Foksal
Lek. Michał Buras jest radiologiem. Wykonuje badania ultrasonograficzne, m.in. USG węzłów chłonnych, USG jamy brzusznej, USG tarczycy czy USG jąder.  Badania USG wykonuje w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. 
Czytaj więcej
Ocena specjalisty:
Średnia z ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza. Oceny pojawiają się u specjalistów, których w ciągu roku oceniło minimum 30 pacjentów.
Wanessa Wilbik

Psycholog, Psychoterapia - indywidualna
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Przasnyska
Mgr Wanessa Wilbik jest psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na  Oddziale Leczenia Uzależnień Szpital MSWiA Otwock oraz jako psycholog w Projekcie „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów” Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W ramach specjalizacji...
Czytaj więcej

Fizjoterapeuta
Centrum Rehabilitacji Postępu
Mgr Maria Flak jest specjalistą w dziedzinie fizjoterapii. Wykonuje kinezyterapię. Pomaga Pacjentom w Centrum Rehabilitacji Damiana przy ulicy Postępu 17a w Warszawie. 
Czytaj więcej
Agata Stępień

Psycholog, Psycholog dzieci i młodzieży
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Mgr Agata Stępień jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie a także studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Domu Dziecka i Ośrodkach Pomocy Społecznej. Mgr Agata Stępień pomaga dzieciom powyżej 14 roku życia oraz osobom dorosłym.
Czytaj więcej

Chirurg
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Dzmitry Shauchuk jest chirurgiem, absolwentem Grodzieńskiego Uniwersytetu Medycznego w Białorusi.  Pomaga Pacjentom powyżej 16 roku życia. Konsultuje również w języku rosyjskim i ukraińskim. 
Czytaj więcej

EEG
Centrum Rehabilitacji Nowolipie
Lek. Agnieszka Jastrzębska przeprowadza elektroencefalografię głowy w czuwaniu i podczas snu, którą wykonuje się do oceny bioelektrycznej czynności mózgu.  Badania EEG wykonuje w Centrum Medycznym Damiana przy ulicy Nowolipie 18 w Warszawie.
Czytaj więcej

Fizjoterapeuta
Centrum Rehabilitacji Postępu
Mgr Patryk Jagusz jest specjalistą w dziedzinie rehabilitacji. Prowadzi m.in. kinezyterapię, kinezytaping oraz instruktaż ćwiczeń.  Pomaga Pacjentom w Centrum Rehabilitacji Damiana przy ul. Postępu 17a w Warszawie.
Czytaj więcej

Chirurg naczyniowy
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Katarzyna Jama jest chirurgiem naczyniowym. Pomaga osobom dorosłym, powyżej 18 roku życia.  Prowadzi konsultacje chirurgiczne w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46 w Warszawie.
Czytaj więcej
Paulina Urban-Gołębiowska

USG jamy brzusznej, USG jąder, USG sutka, USG tarczycy, USG układu moczowego, USG węzłów chłonnych
Centrum Medyczne Wałbrzyska 46
Lek. Paulina Urban-Gołębiowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z radiologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Narodowym Instytucie Onkologii oraz Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie.  W obrębie specjalizacji szczególnie interesuje się diagnostyką obrazową chorób piersi.  Lek. Paulina Urban-Gołębiowska...
Czytaj więcej