Mgr Wiktoria Bobieni

Wiktoria Bobieni
map
Wiktoria Bobieni
Mgr Wiktoria Bobieni
Informacje o specjaliście

Mgr Wiktoria Bobieni jest psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego, certyfikowanym trenerem VCC oraz trenerem umiejętności społecznych I i II stopnia.

Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uczelni Korczaka w Warszawie. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoeduakcji w Warszawie.

Systematycznie aktualizuje wiedzę oraz podnosi kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach (m.in. „Szkoła konsultacji dla psychologów i psychoterapeutów” Agnieszka Stein i Gosia Stańczyk; „Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży” Ania Lewandowska TherapyTools; „Kiedy życie boli za bardzo-samouszkodzenia u nastolatków i dorosłych pacjentów” Instytut Pomocy Profesjonalnej).

Mgr Wiktoria Bobieni posiada doświadczenie w zakresie wspierania dzieci, młodzieży i ich rodziców, które zdobyła pracując w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, a także współpracując ze szkołami i przedszkolami. Prowadziła również liczne szkolenia i warsztaty psychologiczne w projektach dla młodzieży (TUS, trening asertywności, warsztaty z autoprezentacji) oraz w fundacji Tulipany dla osób dorosłych.

Ma doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu, z afazją oraz doświadczającą trudności w zakresie emocji i zachowania.

W pracy stawia na relacje, autentyczność i budowanie atmosfery bezpieczeństwa, empatii i zaufania. Bliskie jest jej podejście Rodzicielstwa Bliskości oraz spojrzenie na doświadczane trudności w rozumieniu psychodynamicznym i systemowym. Integruje również wybrane metody i techniki z terapii poznawczo-behawioralnej. Pomoc traktuje jako towarzyszenie we wspólnej podróży ku zmianie.

Specjalista przyjmuje w zakresie:
Wykształcenie
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II w Lublinie;
  • Uczelnia Korczaka w Warszawie;
  • Laboratorium Psychoeduakcji w Warszawie.
map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Nowolipie
Nowolipie 18 01-005 Warszawa
22 5662222
Pon - Pt08:00-20:00
Sobnieczynne