Oxygeneo

OxyGeneo to innowacyjna technologia firmy Pollogen. Zabiegi z wykorzystaniem technologii OxyGeneo służą do optymalnego złuszczenia i oczyszczenia zewnętrznej warstwy skóry, zwiększenia naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewniająca infuzję cennych składników rewitalizujących skórę.

Zabieg jest wykonywany przy użyciu kapsuły masującej i żelu bogatego w składniki odżywcze. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonywania. OxyGeneo to błyskawiczny efekt kosmetyczny zainspirowany przede wszystkim naturą, wykorzystuje naturalne czynniki biologiczne, które dają natychmiastowy efekt dotlenienia, rozjaśnienia i odmłodzenia skóry.

OxyGeneo to dwa typy zabiegów:

  • NeoRevive (dla cery dojrzałej, gwarantuje odżywienie skóry, napina ją, ujędrnia, nawilża, wygładza drobne zmarszczki oraz redukuje matowy odcień)
  • NeoBright (dla osób, które mają problemy z cerą. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry oraz zmniejsza zmiany pigmentowe).

W każdym żelu znajdują się aktywne składniki, takie jak retinol, kwas hialuronowy i kwas azelainowy, który jest skutecznym inhibitorem melaniny. Maksymalne dotlenienie skóry uzyskujemy na skutek kapsuły masującej, która jest zbudowana z wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego. W połączeniu z aktywnym żelem tworzy na powierzchni skóry mikropęcherzyki powietrza, które są wzbogacone w dwutlenek węgla.

Zabieg idealnie sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można go wykonywać niezależnie od pory roku i dnia. Nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Nawet jeżeli pacjent ma skórę trądzikową, to też jak najbardziej to jest wskazane ze względu na to, że dochodzi do złuszczenia naskórka, wtedy pozbywamy się tej warstwy rogowej, skóra jest czysta i przygotowana do dalszego wchłaniania aktywnych składników.

Podczas zabiegu wykonywany jest delikatny masaż. Jeżeli skóra jest wrażliwa, pacjent może też czuć delikatne szczypanie. Efekty są widocznie niemal natychmiast. Skóra jest napięta, rozjaśniona i miła w dotyku.

Jeżeli mamy problem z trądzikiem, zabieg można wykonywać raz w tygodniu, żeby pozbyć się tej warstwy rogowej i częściej oczyszczać tę skórę. Jeżeli nie, możemy go robić raz w miesiącu, ale wszystko zależy od potrzeb pacjenta. Najpierw oceniamy skórę, a później indywidualnie dobieramy poziom i intensywność zabiegów.

OxyGeneo może być wykonywany jako kompleksowy zabieg na twarz lub jako zabieg lunchowy z natychmiastowym efektem.

OxyGeneo Basic:

  • metoda 3 w 1: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych oraz dotlenienie skóry

OxyGeneo Complex:

  • metoda 4 w 1: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych, dotlenienie oraz masaż skóry

OxyGeneo Premium:

W OXYGENEO Premium na sam koniec zabiegu w zależności od potrzeb skóry, nakładana jest pacjentowi jedna z dwóch masek. Jedna z nich to moisturizing biocellulose face mask. Jest to innowacyjna maska, która po nałożeniu na skórę twarzy idealnie się z nią łączy co pozwala na bardzo efektywne przenikanie w głąb skóry substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, aloes, kolagen.

Doskonale łagodzi obrzęki oraz stany zapalne w obrębie skóry, także po zabiegach medycyny estetycznej. Druga maska to Beta scaffold mask, która jest maską medyczną i posiada 100% aktywnego beta glukanu. Beta-glukan zapobiega przed defektami immunologicznymi starzejącej się skóry, a także pomaga w jej regeneracji i utrzymaniu zdrowego i młodego wyglądu. Maska przez ok 2 godziny utrzymuje efekty chłodzenia. Wykonanie zabiegu zajmuje około 30 minut, z masażem 45 a z dodatkową maską na koniec 60 min.

Cena pakietów OxyGeneo

Oxygeneo Basic 5 zabiegów 900 zł (oszczędzasz 100 zł w stosunku do ceny bazowej)
Oxygeneo Complex 5 zabiegów 1.125 -(oszczędzasz 125 zł w stosunku do ceny bazowej)
Oxygeneo Premium 5 zabiegów 1.440 -(oszczędzasz 160 zł w stosunku do ceny bazowej)

Regulamin zakupu pakietów Centrum Zdrowej Skóry - POBIERZ >>