Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana i Diners Club stworzyły dwie karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana.

Teraz przy płatności kartami Diners Club Klasyczną oraz kartą Diners Club Premium nasi pacjenci otrzymują do 20% zniżki na opiekę medyczną w naszych przychodniach oraz w Centrum Rehabilitacji  oraz do 10% zniżki na hospitalizację.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Czym jest karta Diners Club?

Karta Diners Club to pierwsza na świecie karta płatnicza. Jest elastycznym instrumentem finansowym, a także symbolem przynależności do klubu Diners Club.
Oprócz możliwości realizacji transakcji bezgotówkowych oraz dostępu do pieniędzy na całym świecie, karta zawiera unikalny pakiet korzyści dodatkowych oferowanych jedynie Członkom Diners Club.
Teraz płacąc kartą Diners Club Klasyczną i Diners Club Premium otrzymasz do 20% zniżki na opiekę medyczną w naszych przychodniach oraz do 10% zniżki na hospitalizację.

O kartach Diners Club:
Są kartami obciążeniowymi – z odroczonym terminem płatności, co oznacza, że do dnia wskazanego na zestawieniu transakcji należy spłacić całość obciążenia.

Są kartami niezależnymi od kont bankowych – dzięki temu umożliwiają wykorzystanie pieniędzy do określonego indywidualnie limitu wydatków, niezależnie od stanu rachunku bankowego.

Posiadają odroczenie terminu płatności nawet do 59 dni – za okres od transakcji do płatności nie są pobierane żadne odsetki. Ten okres może wynosić, w zależności od momentu dokonania transakcji, nawet 59 dni.

Utrzymują najwyższe standardy bezpieczeństwa – jeśli otrzymamy powiadomienie o utracie/kradzieży karty w ciągu 48h, to Posiadacz karty jest zwolniony z ryzyka niewłaściwego jej użycia, także jeżeli została ona wykorzystana przed powiadomieniem. Ponadto, bezpłatnie zablokujemy i wydamy kartę zastępczą. Jeśli powiadomienie nastąpi po 48h, maksymalna kwota odpowiedzialności to równowartość 50 USD.

Karta Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana i Diners Club przygotowało dwie karty, dzięki którym pacjent może korzystać z opieki medycznej w naszych przychodniach i w szpitalu na preferencyjnych warunkach, jak również korzystać z dodatkowych świadczeń, które zapewnia Diners Club posiadaczom kart.

Dokonując płatności kartą Diners Club Klasyczną, pacjent otrzymuje:

 • 10% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach
 • 10% zniżki na rehabilitację
 • 5% zniżki na hospitalizację

Dokonując płatności kartą Diners Club Premium, pacjent otrzymuje:

 • 20% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach
 • 20% zniżki na rehabilitację
 • 10% zniżki na hospitalizację

Jak otrzymać kartę Diners Club Centrum Medyczne Damiana?

 • Wydawcą karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana jest Diners Club Polska Sp. z o.o.
 • Karta Diners Club Centrum Medyczne Damiana jest kartą płatniczą, ważną w obrocie krajowym i zagranicznym, wyposażoną w indywidualny Limit Wydatków.
 • Karta jest własnością Diners Club Polska.
 • Wydanie Karty oraz zarządzanie administracyjne i księgowe Kartą prowadzone jest wyłącznie przez Diners Club Polska, która każdorazowo jest stroną umowy o wydanie tej Karty.

Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków otrzymania karty należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny w recepcjach wszystkich przychodni Centrum Medycznego Damiana oraz w Szpitalu.

Dodatkowe Benefity dla posiadaczy kart Diners Club i Centrum Medyczne Damiana

Karta klasyczna Diners Club oraz Diners Club PREMIUM zapewniają:

Ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 000 000 PLN – w pakiet tych kart automatycznie wliczone jest kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej. Suma ubezpieczenia to nawet 1 mln PLN, a pojedyncza podróż może trwać aż 180 dni! Ubezpieczeniem objęty jest Posiadacz karty, a także osoby z rodziny podróżujące wraz z nim. Liczba wyjazdów objętych ubezpieczeniem jest nieograniczona.

Ubezpieczenie amatorskiego uprawiania sportów zimowych – Posiadacz karty Diners Club PREMIUM wraz z rodziną objęty jest pakietem ubezpieczeniowym na terytorium naszego kraju podczas amatorskiego uprawiania sportów zimowych do wysokości 100 000 PLN. Ubezpieczenie to obejmuje także ochronę sprzętu narciarskiego w Polsce i za granicą do kwoty 2000 PLN.

Wstęp do saloników lotniskowych – Posiadacz karty ma zapewniony wstęp do ponad 500 specjalnych saloników na wielu lotniskach świata. Ilość bezpłatnych wizyt w każdym roku – karta klasyczna Diners Club: 5, karta Diners Club PREMIUM: 10, pod warunkiem wykonania co najmniej 3 transakcji na 30 dni przed datą wejścia do saloniku. Powyżej tych limitów lub w sytuacji niespełnienia warunku transakcyjności koszt wejścia do saloniku to 90 PLN.

Specjalne warunki w wypożyczalniach samochodów – autoryzowani agenci wypożyczalni Avis i Hertz oferują Posiadaczom kart Diners Club specjalne warunki najmu. Ponadto, karta Diners Club służy jako 100% gwarancja w wypożyczalniach samochodów na całym świecie.

Program Premiowy – program ten umożliwia zbieranie punktów DC, a następnie ich wymianę na mile premiowe w programie Miles & More. Każde wydane 5 PLN na karcie (oprócz transakcji na stacjach paliw, w kasynach i wypłat gotówki) to 1 punkt DC. Dla karty klasycznej jest to usługa dodatkowo płatna – 50 PLN rocznie, a karta Diners Club PREMIUM ma Program już w ramach opłaty rocznej.

Usługę Bezpieczny Klucz – wraz z kartą Posiadacz otrzymuje oznakowany breloczek do kluczy w ramach bezpłatnej usługi Bezpieczny Klucz. Jest to usługa umożliwiająca zwrot kluczy w razie ich zagubienia. 90% zgubionych kluczy znajduje się w ciągu pierwszej doby! Usługa wymaga aktywacji.

Dostęp do konta karty przez 365 dni w roku – usługa e-Konto to internetowy dostęp do konta karty 24h na dobę.

Diners Club Magazine – każdy Posiadacz karty prywatnej otrzymuje kwartalnik wydawany wyłącznie dla członków Diners Club.

Diners Club Privileges – dla Posiadaczy kart uruchomiliśmy listę specjalnych ofert w różnych krajach, obejmującą m.in. zniżki w hotelach i restauracjach.

Turnieje golfowe – wszyscy Posiadacze kart mogą wziąć udział w rozgrywkach Diners Club Trophy. Nagroda w nich to wyjazd na międzynarodowy turniej DCI Pro-Am Classic, który od lat organizowany jest na najpiękniejszych polach golfowych świata.

Dodatkowe ubezpieczenie na terytorium Polski – istnieje możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej NNW także na terytorium Polski.


Karty dodatkowe – Posiadacz karty Diners Club może ofiarować elastyczność i bezpieczeństwo naszych kart wskazanym przez siebie osobom poprzez zamówienie dla nich kart dodatkowych.


Pakiet Diners Club Safer World – Posiadacz karty otrzymuje zestaw zawierający komplet naklejek i zawieszkę do bagażu z logo Diners Club, które w sytuacji zagubienia oznakowanych rzeczy pomogą znalazcy w zwrocie przedmiotów czy dokumentów. Usługa ta zapewnia także wysyłkę gotówki za granicę w razie utraty środków finansowych oraz pomoc na policji czy w ambasadzie, gdy za granicą zostaną utracone dokumenty. Usługa bezpłatna dla kart Diners Club PREMIUM, dla karty klasycznej koszt usługi to 99 PLN za rok.


Zawieszki do bagażu – Posiadacz karty może zamówić specjalne, personalizowane zawieszki bagażowe, dzięki którym może szybko zidentyfikować bagaż na taśmie transportowej, a nawet zapobiec zabraniu walizki przez kogoś roztargnionego. Koszt jednorazowy za 2 sztuki to 30 PLN.

Korzyści Karta klasyczna Karta premium
Opieka medyczna 10% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach, 10% zniżki na rehabilitację, 5% zniżki na hospitalizację 20% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach, 20% zniżki na rehabilitację, 10% zniżki na hospitalizację
Ubezpieczenie w podróży zagranicznej Tak Tak
Dodatkowe ubezpieczenie sportów zimowych w Polsce Brak Tak
Doubezpieczenie NNW Opcja zakupienia Opcja zakupienia
Program Premiowy Opcja zakupienia
2000
punktów powitalnych 
Tak
3000
punktów powitalnych
Saloniki lotniskowe (liczba wejść bezpłatnych) Tak (5) Tak (10)
Zawieszki bagażowe Opcja zakupienia Opcja zakupienia
Usługa e-Konta Tak Tak
Usługa bezpieczny.klucz Tak Tak
Diners Safer World Opcja zakupienia Tak
Zabezpieczenie Hole-in-one Brak Tak
Zabezpieczenie sprzętu golfowego Brak Tak
Turniej Diners Club Trophy Tak Tak
Kwartalnik Diners Club Magazine Tak Tak
Serwis concierge Brak Tak
Serwis assistance domowy Brak Tak
Zniżki u partnerów Tak Tak
Karty dodatkowe Tak Tak
Opłata roczna za kartę główną 200 PLN* 700 PLN*

 

Pozostałe karty Diners Club upoważniające do zniżek na opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana

Posiadacze poniższych kart Diners Club upoważnieni  są do:

 • 10% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach CMD
 • 10% zniżki na rehabilitację w Centrum rehabilitacji CMD
 • 5% zniżki na hospitalizację w Szpitalu Damiana

Posiadacze poniższych kart Diners Club upoważnieni  są do:

 • 20% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach CMD
 • 20% zniżki na rehabilitację w Centrum rehabilitacji CMD
 • 10% zniżki na hospitalizację w Szpitalu Damiana

Regulamin sprzedaży usług medycznych dla posiadaczy kart Diners Club

Aktualności
Badanie słuchu dla dorosłych i dla dzieci
Badanie słuchu dla dorosłych i dla dzieci

Kiedy należy wykonać badanie słuchu? W jakim wieku wybrać się do specjalisty? Na te i inne pytania związane ze słuchem odpowie mgr Ewa Brzezina – dyplomowany protetyk słuchu.

Dowiedz się więcej
Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna

Zapraszamy na konsultację z zakresu chirurgii plastycznej realizowane przed lek. med. Joanny Wiśniewskiej-Goryń. Pani Doktor wykonuje zabiegi i operacje, m. in.: operacje piersi, korektę kształtu nosa, liposukcję, plastykę powiek, a także korektę uszu.

Dowiedz się więcej
6 korzyści 1 decyzja
6 korzyści 1 decyzja

Wybór programu, według którego będzie szczepione Twoje dziecko, należy do Ciebie. Sprawdź dlaczego warto wybrac szczepienia skojarzone 6 w 1.

Dowiedz się więcej
70 lat Unicef Polska
70 lat Unicef Polska

22 listopada podczas uroczystej inauguracji obchodów 70-lecia UNICEF Polska, Centrum Medyczne Damiana otrzymało wyróżnienie przyznawane osobom i firmom zaangażowanym w działania na rzeczUNICEF.

Dowiedz się więcej
Życzenia świąteczne na 5!
Życzenia świąteczne na 5!

Kup kartkę świąteczną i pomóż niedożywionym dzieciom.

Dowiedz się więcej
Kompresjoterapia
Kompresjoterapia

Profilaktyka  i  leczenie  przewlekłej niewydolności żylnej  kończyn  dolnych.

Dowiedz się więcej
Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w CMD Foksal
Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w CMD Foksal

W przychodni przy ul. Foksal 3/5 przyjmuje lek. med. Bartłomiej Zoń – specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej.

Dowiedz się więcej
Fakty i mity na temat grypy
Fakty i mity na temat grypy

Jest wiele kontrowersji wokół szczepień przeciwko grypie. O faktach i mitach na temat grypy, dla Ogólnopolskiej Kampanii „Zaszczep się Wiedzą” pisze lek. med. Joanna Pietroń – internista z Centrum Medycznego Damiana.

Dowiedz się więcej
WTO - wodorowy test oddechowy
WTO - wodorowy test oddechowy

Na podstawie informacji o zawartości wodoru w wydychanym powietrzu diagnozujemy szereg dolegliwości gastrologicznych i nietolerancji żywieniowych.

Dowiedz się więcej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od
1 października 2016r. w Szpitalu Damiana rozpoczyna pracę doświadczony zespół chirurgów pracujący na co dzień w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym - WUM.

Dowiedz się więcej
Utrudnienia w dotarciu do Centrum Rehabilitacji
Utrudnienia w dotarciu do Centrum Rehabilitacji

Informujemy o rozpoczęciu kolejnego etapu przebudowy ul. Marynarskiej i możliwych utrudnieniach w dotarciu do Centrum Rehabilitacji Centrum Medycznego Damiana.

Dowiedz się więcej
Wyprzedź meningokoki
Wyprzedź meningokoki

Meningokok jest chorobotwórczą bakterią wywołującą między innymi ciężkie zakażenia inwazyjne, takie jak: zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i sepsa, określane jako inwazyjna choroba meningokokowa.

Dowiedz się więcej
 • Centra Medyczne
 • Centra Medyczne dla Dzieci
 • Centrum Rehabilitacji
 • Szpital
Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8.00 - 17.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Foksa

Centrum Medyczne Foksal

Foksal 3/5
00-366 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7.30-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 44/46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9.00 – 15.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Cybernetyki 7b
02-677 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8:00-20:00; Niedziela: 10:00-15:00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa - Wilanów

Bezpośredni kontakt z Oddziałem Położniczym

Tel. (22) 566 23 82
Tel. 602 653 664

Dowiedz się więcej

 

CMD

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

tel. (22) 566 22 22
fax (22) 566 22 00
e-mail: info@damian.pl

Biuro Zarządu

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Bądź na bieżąco, zapisz się do newsletteraNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Copyright © Centrum Medyczne Damiana 2008-2016

Damian Online
Zadaj pytanie
Zamknij
Facebook
YouToobe
Newsletter
Zamknij
Proszę czekać Proszę czekać...