Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice

Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice

Centrum Zdrowia Psychicznego Damiana w Katowicach tworzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie zdrowia psychicznego: psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci, logopedzi i seksuolodzy. W bezpiecznej i życzliwej atmosferze udzielamy kompleksowej pomocy psychologiczno-psychiatrycznej dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym.

W naszym centrum leczymy depresję, zaburzenia lękowe i nerwicowe, zaburzenia odżywiania, schizofrenię, zaburzenia osobowości, zaburzenia snu, zaburzenia seksualne. Dzieci, młodzież i ich rodzice mogą liczyć na pomoc w zakresie diagnozy, terapii i leczenia depresji młodzieńczej, zaburzeń lękowych, zaburzeń rozwojowych i  trudności adaptacyjnych. Nasz zespół specjalistów posiada odpowiednie kompetencje w pomocy rozwiązywania problemów okresu dojrzewania, problemów wychowawczych, jak również radzenia sobie z przesadną nieśmiałością, wycofaniem oraz kontrolowaniem emocji.

Świadczymy także pomoc w budowaniu związku/miłości – terapia par oraz pomagamy w odbudowaniu więzi rodzinnych – terapia rodzinna. Dołożymy wszelkich starań abyś w naszym centrum czuł się komfortowo, dbamy o atmosferę zrozumienia, życzliwości i akceptacji.

Zakres usług:


Centrum Zdrowia Psychicznego w Katowicach znajduje się w Śródmieściu, na parterze kamienicy przy ul. Jordana 11. W placówce znajdują się 4 przytulne gabinety. Centrum znajduje się w spokojnej, cichej okolicy z ogrodem.

Lokalizacja przychodni powoduje swobodny dojazd komunikacją miejską (tramwaje: 6, 14, 16, 36, 46; przystanek oddalony od placówki o 300 metrów), jak i prywatnym samochodem. W odległości 900 metrów od centrum znajduje się Dworzec PKP.

Pozostajemy dyspozycyjni dla Pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00. Umów termin wizyty ONLINE za pośrednictwem sklepu internetowego, przez portal pacjenta Damian Online lub zadzwoń do nas pod numer 22 566 22 24.

Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice

map
Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice
Jordana 11 40-056 Katowice
22 566 22 24
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 09.00 - 20.00