Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań

Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu posiada bogatą ofertę z zakresu konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Oferuje pomoc za strony lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychoterapeutów dziecięcych, seksuologów i logopedów.

Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z konsultacji, diagnozy, leczenia oraz terapii problemów takich jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, choroba afektywna dwubiegunowa, uzależnienia, nadmierny stres, wypalenie zawodowe, problemy ze snem i inne zaburzenia psychiczne.

Oferujemy również pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców w zakresie leczenia depresji wieku młodzieńczego, trudności adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń rozwojowych, rozwiązywania problemów wychowawczych, szkolnych, okresu dojrzewania, jak również kontrolowania emocji, czy radzenia sobie z przesadną nieśmiałością i wycofaniem. Prowadzimy również terapię par i terapię rodzinną.

Zakres usług:

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy Woźnej 14, ulicy prowadzącej bezpośrednio do starego rynku. Placówka znajduje się w nowoczesnej kamienicy, na trzecim piętrze (z windą). Przychodnia ma powierzchnię 159 m2 , gdzie mieści się 5 przytulnych gabinetów oraz duża poczekalnia.

Jesteśmy dyspozycyjni  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Informacje o usługach i zapisy pod numerem 22 566 22 24.

Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań

map
Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań
Woźna 14 61-777 Poznań
22 566 22 24
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 09.00 - 20.00