CM DZIECI Wałbrzyska 44/46

W dniach 1 - 30.06.2020 roku Centrum Wałbrzyska 44 (pediatria) będzie czynne:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.30
  • w soboty w godzinach 8.00 - 14.00

W dniu 3.06.2020 roku (środa) Centrum Medyczne Wałbrzyska 44 (pediatria) będzie nieczynne.

Pobrania krwi dzieci będą się odbywały w Centrum Wałbrzyska 46.

UWAGA! Konsultacje dzieci zdrowych w placówce stacjonarnej dotyczą tylko wizyt przedszczepiennych. W innych przypadkach prosimy o skorzystanie z wizyty w ramach TELEMEDYCYNY.


Przychodnia dla dzieci jest odpowiedzią na potrzeby najmłodszych Pacjentów i ich rodziców. Na przestronnej powierzchni świadczymy szeroki zakres konsultacji specjalistów dziecięcych, szczepień profilaktycznych oraz badań diagnostycznych.

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddaliśmy 7 gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień. Ponadto osobno wydzieliliśmy część przychodni dla dzieci chorych i zdrowych.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza przychodnia była miejscem przyjaznym dla dziecka oraz jego rodziców.  Cała przychodnia została zaprojektowana w taki sposób, aby najmłodsi Pacjenci czuli się jak najlepiej i w pogodniej i ciepłej atmosferze, mogli zapomnieć o stresie, który towarzyszy im podczas wizyt lekarskich. W placówce znajduje się wiele zabawek, kolorowych ścian, a nawet świecąca karetka. Poręcz na schodach oraz stoliki i krzesełka są dostosowane do wzrostu dzieci. Przy wejściu znajduje się „parking” dla wózków oraz winda do nich wygodnego transportu. Zadbaliśmy także o kącik dla mamy z dzieckiem, gdzie każda mama może w spokojny i intymny sposób nakarmić lub przewinąć swoją pieciechę.

Punkt Pobrań jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00.

Oferujemy również:

  • szybkie testy diagnostyczne: strep a test, szybki test przesiewowy do wykrywania wirusów grypy typu A i B, test CRP Quik Read,
  • badania słuchu,
  • konsultacje specjalistyczne ze specjalistami dziecięcymi,
  • wodorowe testy oddechowe po obciążeniu: fruktoza, laktoza, glukozą, laktulozą,
  • test oddechowy Helicobacter,
  • konsultacje z psychologiem i psychoterapię,
  • testy alergologiczne.

Ponadto w budynku obok (CM ul.Wałbrzyska 46), nasi najmłodsi Pacjenci mają zapewniony dostęp do badań diagnostycznych takich jak: echo serca, USG, EKG, RTG, EEG, tomografia komputerowa, cystografia mikcyjna.

Kierownikiem Centrum Medycznego Wałbrzyska 44/46 jest lek. med. Ewa Mądra.

Zakres usług

CM DZIECI Wałbrzyska 44/46

map
CM DZIECI Wałbrzyska 44/46
Wałbrzyska 44/46 02-739 Warszawa
22 566 22 22
Pon - Pt 08.00 - 19:30
Sob 08.00 - 14.00