Centrum Medyczne Kolejowa

Szanowni Pacjenci! Informujemy, że w celu skorzystania z parkingu przy naszej placówce należy zarejestrować swoje auto na urządzeniu Apcoa. Od momentu rejestracji postój do 2 h jest bezpłatny. 


Centrum Medyczne Kolejowa mieści się przy ulicy Kolejowej 1 w Warszawie, na parterze pozbawionego barier architektonicznych budynku AirTech Bussines Park. Placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Wola, niedaleko Dworca Zachodniego i Szpitala Wolskiego – spacer z obu tych miejsc nie zajmie więcej niż 15 minut. 

Do placówki można również dotrzeć komunikacją miejską (przystanek autobusu 103 „Kolejowa” znajduje się ok. 200 m od budynku), a także własnym samochodem – oferujemy parking naprzeciwko budynku. Na parkingu mamy dedykowane rozwiązanie dla naszych Pacjentów – parkingi APCOA. Numer rejestracyjny pojazdu należy wprowadzić w parkomacie w CMD Kolejowa. Możliwy jest wtedy bezpłatny parking przez 2 h. Jeśli wizyta wymaga dłuższego postoju, należy to zgłosić w Centrum w Recepcji.

Do placówki prowadzą dwa wejścia: wejście do części przychodni dla osób dorosłych oraz wejście do części pediatrycznej z tyłu budynku (otwarte w dni, kiedy przyjmowane są dzieci zdrowe). W części pediatrycznej znajduje się kącik dla dzieci oraz wygodna toaleta z miejscem przeznaczonym do przebierania niemowląt.

Kierownikiem Centrum Medycznego przy ul. Kolejowej jest Monika Chojecka.

Centrum Medyczne Kolejowa oferuje szeroki zakres usług i badań specjalistycznych. Naszym Pacjentom oferujemy:

 • 11 gabinetów lekarskich,
 • punkt pobrań, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00 oraz w otwarte soboty (również w godzinach 08:00-12:00),
 • gabinet zabiegowy, w którym są wykonywane zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne oraz urologiczne,
 • punkt szczepień,
 • badania diagnostyczne: EKG, badania USG, pełen zakres badań laboratoryjnych, posiewy,
 • konsultacje specjalistyczne,
 • wizyty u psychologa,
 • szybkie testy diagnostyczne: strep a test, test troponinowy, szybki test przesiewowy do wykrywania wirusów grypy, test CRP Quik Read,
 • medycynę estetyczną (toksyna botulinowa – leczenie nadpotliwości oraz podanie toksyny – twarz),
 • poradnię alergologiczną w ramach NFZ dla dorosłych i dzieci od 12. roku życia,
 • poradnię medycyny podróży wraz z możliwością wykonania szczepień zalecanych w ruchu turystycznym.

Świadczenia w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i dorosłych są udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Gabinet pediatryczny w CMD Kolejowa

Zakres usług: 


Badania i zabiegi:


Konsultacje lekarskie:


Centrum Medyczne Kolejowa

map map
Centrum Medyczne Kolejowa
Kolejowa 1 01-208 Warszawa
22 566 22 22
Godziny otwarcia:
Pon - Pt08.00 - 20:00
Sob08:00 - 14:00
Punkt pobrań:
Pon - Pt08.00 - 12.00
Sob08:00 - 12:00