MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice

Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth w Katowicach tworzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie zdrowia psychicznego: psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci, logopedzi i seksuolodzy. W bezpiecznej i życzliwej atmosferze udzielamy kompleksowej pomocy psychologiczno-psychiatrycznej dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym.

MH Katowice

W MindHealth w Katowicach oferujemy wsparcie w zakresie terapii zaburzeń takich jak: 

Dzieci, młodzież i ich rodzice mogą liczyć na pomoc w zakresie diagnozy, terapii i leczenia depresji młodzieńczej, zaburzeń lękowych, zaburzeń rozwojowych i trudności adaptacyjnych. Doświadczony zespół specjalistów posiada odpowiednie kompetencje do rozwiązywania problemów okresu dojrzewania, problemów wychowawczych, jak również radzenia sobie z przesadną nieśmiałością, wycofaniem oraz kontrolowaniem emocji.

MH Gdańsk

W Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth w Katowicach oferujemy również pomoc w budowaniu związku/miłości – terapię par oraz pomagamy w odbudowaniu więzi rodzinnych – terapia rodzinna.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent naszego centrum czuł się komfortowo - dbamy o atmosferę zrozumienia, życzliwości i akceptacji.
Mind Helath


Zakres usług:


Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth w Katowicach znajduje się w Śródmieściu, na parterze kamienicy przy ul. Jordana 11. W placówce znajdują się 4 przytulne gabinety. Centrum znajduje się w spokojnej, cichej okolicy.

Lokalizacja przychodni umożliwia swobodny dojazd komunikacją miejską (tramwaje: 6, 14, 16, 36, 46; przystanek oddalony od placówki o 300 metrów), jak i prywatnym samochodem. W odległości 900 metrów od centrum znajduje się Dworzec PKP.

Pozostajemy dyspozycyjni dla Pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00. Umów termin wizyty ONLINE za pośrednictwem sklepu internetowego, przez portal pacjenta Damian Online lub zadzwoń do nas pod numer 22 566 22 24

 

Zapraszamy na konsultacje!

MH Katowice

MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice

map map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice
Jordana 11 40-056 Katowice
22 566 22 24
Godziny otwarcia:
Pon - Pt08:00 - 20:00
Sobnieczynne