MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Kraków

Krakowskie Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth oferuje wsparcie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego: psychologów, psychiatrów, logopedów a także neurologopedów. Z pomocy mogą skorzystać dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

W MindHealth - Centrum Zdrowia Psychicznego w Krakowie można skorzystać ze wsparcia siedmiu doświadczonych psychologów oraz psychiatry, którzy pomagają w leczeniu m.in.:

Mind Health Kraków

Dzieciom, młodzieży i ich rodzicom oferujemy wsparcie w zakresie zaburzeń takich jak depresja młodzieńcza, zaburzenia lękowe, rozwojowe i w trudnościach adaptacyjnych. Poprzez odpowiednią diagnozę i plan terapii pomagamy rozwiązywać problemy okresu dojrzewania, wychowawcze, uczymy, jak radzić sobie z nieśmiałością, wycofaniem i niekontrolowaniem emocji.

W MindHealth - Centrum Zdrowia Psychicznego w Krakowie istnieje również możliwość skorzystania z terapii rodzinnej i terapii par – pomagamy w budowaniu relacji, okazywaniu uczuć i odbudowywaniu więzi rodzinnych.  

MH Kraków

Mind Health


Zakres usług: 

Krakowskie Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth znajduje się przy ulicy Krowoderskiej 6 – 700 metrów od Rynku Głównego w Krakowie. Placówka znajduje się w idealnym punkcie komunikacyjnym – najbliższy przystanek komunikacji miejskiej (Stary Kleparz) jest od niej oddalony jedynie o 200 m. Na konsultacje można również przyjechać własnym samochodem.

Zapisy na konsultacje możliwe są pod numerem telefonu: 22 566 22 24 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00) a także za pośrednictwem sklepu internetowego i portalu pacjenta Damian Online.

MH Kraków

MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Kraków

map map
MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego - Kraków
Krowoderska 6 31-142 Kraków
22 566 22 24
Godziny otwarcia:
Pon - Pt08:00 - 20:00
Sobnieczynne