Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu to szeroka oferta konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Oferujemy wsparcie wykwalifikowanych lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychoterapeutów dziecięcych, seksuologów i logopedów.

MH Poznań

Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z konsultacji, diagnozy oraz terapii problemów takich jak:

Oferujemy również wsparcie i pomoc dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom w zakresie leczenia depresji wieku młodzieńczego, trudności adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń rozwojowych, rozwiązywania problemów wychowawczych, szkolnych, okresu dojrzewania, jak również kontrolowania emocji, czy radzenia sobie z przesadną nieśmiałością i wycofaniem. Prowadzimy także terapię par i terapię rodzinną.

Mind Health Poznań
Mind HealthZakres usług:


Centrum Zdrowia Psychicznego Mind Health w Poznaniu zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy Woźnej 14, ulicy prowadzącej bezpośrednio do starego rynku. Placówka o powierzchni 159 m znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnej kamienicy (z windą), gdzie mieści się 5 przytulnych gabinetów oraz duża poczekalnia.

Jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Informacje o usługach i zapisy pod numerem 22 566 22 24

 

Zapraszamy na konsultację do Mind Health!

MH Poznań

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań

map map
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Poznań
Woźna 14 61-777 Poznań
22 566 22 24
Godziny otwarcia:
Pon - Pt09.00 - 20.00