Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana i Diners Club stworzyły dwie karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana.

Teraz przy płatności kartami Diners Club Klasyczną oraz kartą Diners Club Premium nasi pacjenci otrzymują do 20% zniżki na opiekę medyczną w naszych przychodniach oraz w Centrum Rehabilitacji  oraz do 10% zniżki na hospitalizację.

„Diners Club szczyci się mianem twórcy idei współczesnej karty płatniczej. Od początku swojego istnienia na świecie współpracuje z szanowanymi partnerami, by zapewnić swoim klientom (klubowiczom) najwyższej jakości usługi. Takim właśnie partnerem jest Centrum Medyczne Damiana, z którym łączą nas najwyższe standardy jakości usług i obsługi klienta. Wspólnie zaoferujemy klientom kartę Diners Club Centrum Medyczne Damiana gwarantującą szereg przywilejów jak: ubezpieczenie podróży zagranicznej dla posiadacza karty i jego rodziny lub współpracowników czy wstęp do saloników lotniskowych, a także zniżki w Centrach Medycznych oraz w Szpitalu Damiana. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.”
Katarzyna Fatyga, Dyrektor Generalny, Diners Club Polska

Czym jest karta Diners Club?
Karta Diners Club to pierwsza na świecie karta płatnicza. Jest elastycznym instrumentem finansowym, a także symbolem przynależności do klubu Diners Club.

Oprócz możliwości realizacji transakcji bezgotówkowych oraz dostępu do pieniędzy na całym świecie, karta zawiera unikalny pakiet korzyści dodatkowych oferowanych jedynie Członkom Diners Club.

O kartach Diners Club:

Są kartami obciążeniowymi – z odroczonym terminem płatności, co oznacza, że do dnia wskazanego na zestawieniu transakcji należy spłacić całość obciążenia.

Są kartami niezależnymi od kont bankowych – dzięki temu umożliwiają wykorzystanie pieniędzy do określonego indywidualnie limitu wydatków, niezależnie od stanu rachunku bankowego.

Posiadają odroczenie terminu płatności nawet do 59 dni – za okres od transakcji do płatności nie są pobierane żadne odsetki. Ten okres może wynosić, w zależności od momentu dokonania transakcji, nawet 59 dni.

Utrzymują najwyższe standardy bezpieczeństwa – jeśli otrzymamy powiadomienie o utracie/kradzieży karty w ciągu 48h, to Posiadacz karty jest zwolniony z ryzyka niewłaściwego jej użycia, także jeżeli została ona wykorzystana przed powiadomieniem. Ponadto, bezpłatnie zablokujemy i wydamy kartę zastępczą. Jeśli powiadomienie nastąpi po 48h, maksymalna kwota odpowiedzialności to równowartość 50 USD.

Karta Diners Club i Centrum Medycznego Damiana
Centrum Medyczne Damiana i Diners Club przygotowało dwie karty, dzięki którym pacjent może korzystać z opieki medycznej w naszych przychodniach i w szpitalu na preferencyjnych warunkach, jak również korzystać z dodatkowych świadczeń, które zapewnia Diners Club posiadaczom kart.

Zniżki przy płatności kartą Diners Club

 

karta Diners Club Klasyczną

karta Diners Club Premium

opieka medyczna w przychodniach

10%

20%

rehabilitacja

10%

20%

hospitalizacja

5%

10%

 

Jak otrzymać kartę Diners Club i Centrum Medycznego Damiana?

 • Wydawcą karty Diners Club Centrum Medycznego Damiana jest Diners Club Polska Sp. z o.o.
 • Karta Diners Club Centrum Medycznego Damiana jest kartą płatniczą, ważną w obrocie krajowym i zagranicznym, wyposażoną w indywidualny Limit Wydatków.
 • Karta jest własnością Diners Club Polska.
 • Wydanie Karty oraz zarządzanie administracyjne i księgowe Kartą prowadzone jest wyłącznie przez Diners Club Polska, która każdorazowo jest stroną umowy o wydanie tej Karty.

Pozostałe karty Diners Club upoważniające do zniżek na opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana
Posiadacze poniższych kart Diners Club, upoważnieni  są do:

 • 10% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach CMD
 • 10% zniżki na rehabilitację w Centrum rehabilitacji CMD
 • 5% zniżki na hospitalizację w Szpitalu Damiana

Karta klasyczna Diners Club oraz Diners Club PREMIUM zapewniają:

Ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 000 000 PLN – w pakiet tych kart automatycznie wliczone jest kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej. Suma ubezpieczenia to nawet 1 mln PLN, a pojedyncza podróż może trwać aż 180 dni! Ubezpieczeniem objęty jest Posiadacz karty, a także osoby z rodziny podróżujące wraz z nim. Liczba wyjazdów objętych ubezpieczeniem jest nieograniczona.

Ubezpieczenie amatorskiego uprawiania sportów zimowych – Posiadacz karty Diners Club PREMIUM wraz z rodziną objęty jest pakietem ubezpieczeniowym na terytorium naszego kraju podczas amatorskiego uprawiania sportów zimowych do wysokości 100 000 PLN. Ubezpieczenie to obejmuje także ochronę sprzętu narciarskiego w Polsce i za granicą do kwoty 2000 PLN.

Wstęp do saloników lotniskowych – Posiadacz karty ma zapewniony wstęp do ponad 500 specjalnych saloników na wielu lotniskach świata. Ilość bezpłatnych wizyt w każdym roku – karta klasyczna Diners Club: 5, karta Diners Club PREMIUM: 10, pod warunkiem wykonania co najmniej 3 transakcji na 30 dni przed datą wejścia do saloniku. Powyżej tych limitów lub w sytuacji niespełnienia warunku transakcyjności koszt wejścia do saloniku to 90 PLN.

Specjalne warunki w wypożyczalniach samochodów – autoryzowani agenci wypożyczalni Avis i Hertz oferują Posiadaczom kart Diners Club specjalne warunki najmu. Ponadto, karta Diners Club służy jako 100% gwarancja w wypożyczalniach samochodów na całym świecie.

Program Premiowy – program ten umożliwia zbieranie punktów DC, a następnie ich wymianę na mile premiowe w programie Miles & More.

Usługę Bezpieczny Klucz – wraz z kartą Posiadacz otrzymuje oznakowany breloczek do kluczy w ramach bezpłatnej usługi Bezpieczny Klucz. Jest to usługa umożliwiająca zwrot kluczy w razie ich zagubienia.

Dostęp do konta karty przez 365 dni w roku – usługa e-Konto to internetowy dostęp do konta karty 24h na dobę.

Diners Club Magazine – każdy Posiadacz karty prywatnej otrzymuje kwartalnik wydawany wyłącznie dla członków Diners Club.

Diners Club Privileges – dla Posiadaczy kart uruchomiliśmy listę specjalnych ofert w różnych krajach, obejmującą m.in. zniżki w hotelach i restauracjach.

Turnieje golfowe – wszyscy Posiadacze kart mogą wziąć udział w rozgrywkach Diners Club Trophy. Nagroda w nich to wyjazd na międzynarodowy turniej DCI Pro-Am Classic, który od lat organizowany jest na najpiękniejszych polach golfowych świata.

Dodatkowe ubezpieczenie na terytorium Polski – istnieje możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej NNW także na terytorium Polski.

Karty dodatkowe – Posiadacz karty Diners Club może ofiarować elastyczność i bezpieczeństwo naszych kart wskazanym przez siebie osobom poprzez zamówienie dla nich kart dodatkowych.

Pakiet Diners Club Safer World – Posiadacz karty otrzymuje zestaw zawierający komplet naklejek i zawieszkę do bagażu z logo Diners Club, które w sytuacji zagubienia oznakowanych rzeczy pomogą znalazcy w zwrocie przedmiotów czy dokumentów.

Zawieszki do bagażu – Posiadacz karty może zamówić specjalne, personalizowane zawieszki bagażowe, dzięki którym może szybko zidentyfikować bagaż na taśmie transportowej, a nawet zapobiec zabraniu walizki przez kogoś roztargnionego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków otrzymania karty należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny w recepcjach wszystkich przychodni  Centrum Medycznego Damiana oraz w Szpitalu.

Aktualności
Godziny otwarcia placówek <br>w dniu 1 listopada 2016 r.
Godziny otwarcia placówek
w dniu 1 listopada 2016 r.

Szanowni Pacjenci, ulegają zmianie godziny otwarcia przychodni.

Dowiedz się więcej
20% zniżki na szczepienia przeciwko WZW
20% zniżki na szczepienia przeciwko WZW

Zapraszamy do skorzystania z 20% zniżki na szczepienia przeciwko żółtaczce w dniach od 17 do 29 października 2016 r.

Dowiedz się więcej
Fakty i mity na temat grypy
Fakty i mity na temat grypy

Jest wiele kontrowersji wokół szczepień przeciwko grypie. O faktach i mitach na temat grypy, dla Ogólnopolskiej Kampanii „Zaszczep się Wiedzą” pisze lek. med. Joanna Pietroń – internista z Centrum Medycznego Damiana.

Dowiedz się więcej
Zapalenie wątroby B i C
Zapalenie wątroby B i C

Wirusowe zapalenia wątroby typu B i C to jedne z najważniejszych problemów medycznych współczesnego świata.

Dowiedz się więcej
WTO - wodorowy test oddechowy
WTO - wodorowy test oddechowy

Na podstawie informacji o zawartości wodoru w wydychanym powietrzu diagnozujemy szereg dolegliwości gastrologicznych i nietolerancji żywieniowych.

Dowiedz się więcej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od
1 października 2016r. w Szpitalu Damiana rozpoczyna pracę doświadczony zespół chirurgów pracujący na co dzień w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym - WUM.

Dowiedz się więcej
Utrudnienia w dotarciu do Centrum Rehabilitacji
Utrudnienia w dotarciu do Centrum Rehabilitacji

Informujemy o rozpoczęciu kolejnego etapu przebudowy ul. Marynarskiej i możliwych utrudnieniach w dotarciu do Centrum Rehabilitacji Centrum Medycznego Damiana.

Dowiedz się więcej
Wyprzedź meningokoki
Wyprzedź meningokoki

Meningokok jest chorobotwórczą bakterią wywołującą między innymi ciężkie zakażenia inwazyjne, takie jak: zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i sepsa, określane jako inwazyjna choroba meningokokowa.

Dowiedz się więcej
Szpital bez bólu
Szpital bez bólu

Polskie Towarzystwo Badania Bólu przedłużyło certyfikat „Szpital bez bólu” dla Szpitala Damiana.

Dowiedz się więcej
Szczepienie przeciwko tężcowi
Szczepienie przeciwko tężcowi

Sezon wiosenno-wakacyjny to czas, kiedy wzrasta liczba przypadków zakażenia tężcem.

Dowiedz się więcej
Wirtualna wycieczka - Rehabilitacja
Wirtualna wycieczka - Rehabilitacja

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wycieczki po Centrum Rehabilitacji dla dzieci i dorosłych przy ul. Cybernetyki 7B.

Dowiedz się więcej
USG dla dzieci i dorosłych w Al. Zjednoczenia
USG dla dzieci i dorosłych w Al. Zjednoczenia

Miło nam poinformować, że w CM Al. Zjednoczenia pacjentów przyjmuje  lek. med. Mateusz Wereszczyński wykonujący badania USG dzieciom i dorosłym.

Dowiedz się więcej
 • Centra Medyczne
 • Centra Medyczne dla Dzieci
 • Centrum Rehabilitacji
 • Szpital
Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8.00 - 17.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Foksa

Centrum Medyczne Foksal

Foksal 3/5
00-366 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7.30-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 44/46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9.00 – 15.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Cybernetyki 7b
02-677 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8:00-20:00; Niedziela: 10:00-15:00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa - Wilanów

Bezpośredni kontakt z Oddziałem Położniczym

Tel. (22) 566 23 82
Tel. 602 653 664

Dowiedz się więcej

 

CMD

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

tel. (22) 566 22 22
fax (22) 566 22 00
e-mail: info@damian.pl

Biuro Zarządu

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Zadaj Pytanie

Poniższy formularz kontaktowy nie służy do udzielania porad medycznych.

Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Deklaracja zgody na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu

Klauzula Informacyjna

* pola wymagane

Bądź na bieżąco, zapisz się do newsletteraNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Copyright © Centrum Medyczne Damiana 2008-2016

Damian Online
Zadaj pytanie
Zamknij
Facebook
YouToobe
Newsletter
Zamknij
Proszę czekać...