Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana i Diners Club stworzyły dwie karty Diners Club Centrum Medyczne Damiana.

Teraz przy płatności kartami Diners Club Klasyczną oraz kartą Diners Club Premium nasi pacjenci otrzymują do 20% zniżki na opiekę medyczną w naszych przychodniach oraz w Centrum Rehabilitacji  oraz do 10% zniżki na hospitalizację.

„Diners Club szczyci się mianem twórcy idei współczesnej karty płatniczej. Od początku swojego istnienia na świecie współpracuje z szanowanymi partnerami, by zapewnić swoim klientom (klubowiczom) najwyższej jakości usługi. Takim właśnie partnerem jest Centrum Medyczne Damiana, z którym łączą nas najwyższe standardy jakości usług i obsługi klienta. Wspólnie zaoferujemy klientom kartę Diners Club Centrum Medyczne Damiana gwarantującą szereg przywilejów jak: ubezpieczenie podróży zagranicznej dla posiadacza karty i jego rodziny lub współpracowników czy wstęp do saloników lotniskowych, a także zniżki w Centrach Medycznych oraz w Szpitalu Damiana. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.”
Katarzyna Fatyga, Dyrektor Generalny, Diners Club Polska

Czym jest karta Diners Club?
Karta Diners Club to pierwsza na świecie karta płatnicza. Jest elastycznym instrumentem finansowym, a także symbolem przynależności do klubu Diners Club.

Oprócz możliwości realizacji transakcji bezgotówkowych oraz dostępu do pieniędzy na całym świecie, karta zawiera unikalny pakiet korzyści dodatkowych oferowanych jedynie Członkom Diners Club.

O kartach Diners Club:

Są kartami obciążeniowymi – z odroczonym terminem płatności, co oznacza, że do dnia wskazanego na zestawieniu transakcji należy spłacić całość obciążenia.

Są kartami niezależnymi od kont bankowych – dzięki temu umożliwiają wykorzystanie pieniędzy do określonego indywidualnie limitu wydatków, niezależnie od stanu rachunku bankowego.

Posiadają odroczenie terminu płatności nawet do 59 dni – za okres od transakcji do płatności nie są pobierane żadne odsetki. Ten okres może wynosić, w zależności od momentu dokonania transakcji, nawet 59 dni.

Utrzymują najwyższe standardy bezpieczeństwa – jeśli otrzymamy powiadomienie o utracie/kradzieży karty w ciągu 48h, to Posiadacz karty jest zwolniony z ryzyka niewłaściwego jej użycia, także jeżeli została ona wykorzystana przed powiadomieniem. Ponadto, bezpłatnie zablokujemy i wydamy kartę zastępczą. Jeśli powiadomienie nastąpi po 48h, maksymalna kwota odpowiedzialności to równowartość 50 USD.

Karta Diners Club i Centrum Medycznego Damiana
Centrum Medyczne Damiana i Diners Club przygotowało dwie karty, dzięki którym pacjent może korzystać z opieki medycznej w naszych przychodniach i w szpitalu na preferencyjnych warunkach, jak również korzystać z dodatkowych świadczeń, które zapewnia Diners Club posiadaczom kart.

Zniżki przy płatności kartą Diners Club

 

karta Diners Club Klasyczną

karta Diners Club Premium

opieka medyczna w przychodniach

10%

20%

rehabilitacja

10%

20%

hospitalizacja

5%

10%

 

Jak otrzymać kartę Diners Club i Centrum Medycznego Damiana?

 • Wydawcą karty Diners Club Centrum Medycznego Damiana jest Diners Club Polska Sp. z o.o.
 • Karta Diners Club Centrum Medycznego Damiana jest kartą płatniczą, ważną w obrocie krajowym i zagranicznym, wyposażoną w indywidualny Limit Wydatków.
 • Karta jest własnością Diners Club Polska.
 • Wydanie Karty oraz zarządzanie administracyjne i księgowe Kartą prowadzone jest wyłącznie przez Diners Club Polska, która każdorazowo jest stroną umowy o wydanie tej Karty.

Pozostałe karty Diners Club upoważniające do zniżek na opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana
Posiadacze poniższych kart Diners Club, upoważnieni  są do:

 • 10% zniżki na opiekę medyczną w przychodniach CMD
 • 10% zniżki na rehabilitację w Centrum rehabilitacji CMD
 • 5% zniżki na hospitalizację w Szpitalu Damiana

Karta klasyczna Diners Club oraz Diners Club PREMIUM zapewniają:

Ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 000 000 PLN – w pakiet tych kart automatycznie wliczone jest kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej. Suma ubezpieczenia to nawet 1 mln PLN, a pojedyncza podróż może trwać aż 180 dni! Ubezpieczeniem objęty jest Posiadacz karty, a także osoby z rodziny podróżujące wraz z nim. Liczba wyjazdów objętych ubezpieczeniem jest nieograniczona.

Ubezpieczenie amatorskiego uprawiania sportów zimowych – Posiadacz karty Diners Club PREMIUM wraz z rodziną objęty jest pakietem ubezpieczeniowym na terytorium naszego kraju podczas amatorskiego uprawiania sportów zimowych do wysokości 100 000 PLN. Ubezpieczenie to obejmuje także ochronę sprzętu narciarskiego w Polsce i za granicą do kwoty 2000 PLN.

Wstęp do saloników lotniskowych – Posiadacz karty ma zapewniony wstęp do ponad 500 specjalnych saloników na wielu lotniskach świata. Ilość bezpłatnych wizyt w każdym roku – karta klasyczna Diners Club: 5, karta Diners Club PREMIUM: 10, pod warunkiem wykonania co najmniej 3 transakcji na 30 dni przed datą wejścia do saloniku. Powyżej tych limitów lub w sytuacji niespełnienia warunku transakcyjności koszt wejścia do saloniku to 90 PLN.

Specjalne warunki w wypożyczalniach samochodów – autoryzowani agenci wypożyczalni Avis i Hertz oferują Posiadaczom kart Diners Club specjalne warunki najmu. Ponadto, karta Diners Club służy jako 100% gwarancja w wypożyczalniach samochodów na całym świecie.

Program Premiowy – program ten umożliwia zbieranie punktów DC, a następnie ich wymianę na mile premiowe w programie Miles & More.

Usługę Bezpieczny Klucz – wraz z kartą Posiadacz otrzymuje oznakowany breloczek do kluczy w ramach bezpłatnej usługi Bezpieczny Klucz. Jest to usługa umożliwiająca zwrot kluczy w razie ich zagubienia.

Dostęp do konta karty przez 365 dni w roku – usługa e-Konto to internetowy dostęp do konta karty 24h na dobę.

Diners Club Magazine – każdy Posiadacz karty prywatnej otrzymuje kwartalnik wydawany wyłącznie dla członków Diners Club.

Diners Club Privileges – dla Posiadaczy kart uruchomiliśmy listę specjalnych ofert w różnych krajach, obejmującą m.in. zniżki w hotelach i restauracjach.

Turnieje golfowe – wszyscy Posiadacze kart mogą wziąć udział w rozgrywkach Diners Club Trophy. Nagroda w nich to wyjazd na międzynarodowy turniej DCI Pro-Am Classic, który od lat organizowany jest na najpiękniejszych polach golfowych świata.

Dodatkowe ubezpieczenie na terytorium Polski – istnieje możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej NNW także na terytorium Polski.

Karty dodatkowe – Posiadacz karty Diners Club może ofiarować elastyczność i bezpieczeństwo naszych kart wskazanym przez siebie osobom poprzez zamówienie dla nich kart dodatkowych.

Pakiet Diners Club Safer World – Posiadacz karty otrzymuje zestaw zawierający komplet naklejek i zawieszkę do bagażu z logo Diners Club, które w sytuacji zagubienia oznakowanych rzeczy pomogą znalazcy w zwrocie przedmiotów czy dokumentów.

Zawieszki do bagażu – Posiadacz karty może zamówić specjalne, personalizowane zawieszki bagażowe, dzięki którym może szybko zidentyfikować bagaż na taśmie transportowej, a nawet zapobiec zabraniu walizki przez kogoś roztargnionego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków otrzymania karty należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny w recepcjach wszystkich przychodni  Centrum Medycznego Damiana oraz w Szpitalu.

Aktualności
Terapia mięśni dna miednicy
Terapia mięśni dna miednicy

Nieprawidłowo funkcjonujące mięśnie dna miednicy prowadzą do wielu dysfunkcji, które znacząco utrudniają funkcjonowanie w dniu codziennym. Sprawdź w czym może pomóc fizjoterapeuta uroginekologiczny.

Dowiedz się więcej
Toksyna botulinowa w neurologii
Toksyna botulinowa w neurologii

Czy wiesz, że toksyna botulinowa, tzw. Botox poza zabiegami medycyny estetycznej stosowana jest w leczeniu migrenowych bólów głowy? Zachęcamy do skorzystania z zabiegów w CMD przy al. KEN 85.

Dowiedz się więcej
Badanie słuchu dla dorosłych i dla dzieci
Badanie słuchu dla dorosłych i dla dzieci

Kiedy należy wykonać badanie słuchu? W jakim wieku wybrać się do specjalisty? Na te i inne pytania związane ze słuchem odpowie mgr Ewa Brzezina – dyplomowany protetyk słuchu.

Dowiedz się więcej
Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna

Zapraszamy na konsultację z zakresu chirurgii plastycznej realizowane przed lek. med. Joanny Wiśniewskiej-Goryń. Pani Doktor wykonuje zabiegi i operacje, m. in.: operacje piersi, korektę kształtu nosa, liposukcję, plastykę powiek, a także korektę uszu.

Dowiedz się więcej
6 korzyści 1 decyzja
6 korzyści 1 decyzja

Wybór programu, według którego będzie szczepione Twoje dziecko, należy do Ciebie. Sprawdź dlaczego warto wybrac szczepienia skojarzone 6 w 1.

Dowiedz się więcej
70 lat Unicef Polska
70 lat Unicef Polska

22 listopada podczas uroczystej inauguracji obchodów 70-lecia UNICEF Polska, Centrum Medyczne Damiana otrzymało wyróżnienie przyznawane osobom i firmom zaangażowanym w działania na rzeczUNICEF.

Dowiedz się więcej
Życzenia świąteczne na 5!
Życzenia świąteczne na 5!

Kup kartkę świąteczną i pomóż niedożywionym dzieciom.

Dowiedz się więcej
Kompresjoterapia
Kompresjoterapia

Profilaktyka  i  leczenie  przewlekłej niewydolności żylnej  kończyn  dolnych.

Dowiedz się więcej
Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w CMD Foksal
Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w CMD Foksal

W przychodni przy ul. Foksal 3/5 przyjmuje lek. med. Bartłomiej Zoń – specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej.

Dowiedz się więcej
Fakty i mity na temat grypy
Fakty i mity na temat grypy

Jest wiele kontrowersji wokół szczepień przeciwko grypie. O faktach i mitach na temat grypy, dla Ogólnopolskiej Kampanii „Zaszczep się Wiedzą” pisze lek. med. Joanna Pietroń – internista z Centrum Medycznego Damiana.

Dowiedz się więcej
WTO - wodorowy test oddechowy
WTO - wodorowy test oddechowy

Na podstawie informacji o zawartości wodoru w wydychanym powietrzu diagnozujemy szereg dolegliwości gastrologicznych i nietolerancji żywieniowych.

Dowiedz się więcej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej
Operacje przepuklin i niewydolności żylnej

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od
1 października 2016r. w Szpitalu Damiana rozpoczyna pracę doświadczony zespół chirurgów pracujący na co dzień w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym - WUM.

Dowiedz się więcej
 • Centra Medyczne
 • Centra Medyczne dla Dzieci
 • Centrum Rehabilitacji
 • Szpital
Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8.00 - 17.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Foksa

Centrum Medyczne Foksal

Foksal 3/5
00-366 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7.30-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Centrum Medyczne Wałbrzyska

Wałbrzyska 44/46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9.00 – 15.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Centrum Medyczne Al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne KEN

Centrum Medyczne KEN

Al. Komisji Edukacji Narodowej 85
02-777 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Dowiedz się więcej

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Cybernetyki 7b
02-677 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8.00-14.00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Szpital Damiana - Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7:00-21:00
Sobota: 8:00-20:00; Niedziela: 10:00-15:00

Dowiedz się więcej

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Szpital Damiana - Oddział Położniczy, Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa - Wilanów

Bezpośredni kontakt z Oddziałem Położniczym

Tel. (22) 566 23 82
Tel. 602 653 664

Dowiedz się więcej

 

CMD

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

tel. (22) 566 22 22
fax (22) 566 22 00
e-mail: info@damian.pl

Biuro Zarządu

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Bądź na bieżąco, zapisz się do newsletteraNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Copyright © Centrum Medyczne Damiana 2008-2016

Damian Online
Zadaj pytanie
Zamknij
Facebook
YouToobe
Newsletter
Zamknij
Proszę czekać Proszę czekać...